Ви знаходитесь: Головна / Новини / Волонтери відремонтували бійцям лазню

Волонтери відремонтували бійцям лазню

Коли військову частину в Тернополі знову відновили, там розповідають волонтери, навіть не було стільців. Все вимагало ремонту. Назар Хамуляк пригадує, коли зайшли до лазні, то побачили, що вона напівзруйнована. З 14 душових, працювало лише 5.

НАЗАР ХАМУЛЯК,  волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО:

«Працювало, це так грубо сказано, бо ні тиску води не було, ні сита, з яких йде сам душ, вони були всі розбиті об підлогу і фактично вода там не йшла. Якщо повертаються люди з фронту, з окопів і там фактично немає ні умов, ні нічого. Якщо він сюда приїжджає, і тут хотя би мали бути якісь умови, щоб він це міг і морально відпочити, і духовно, і фізично відпочити. Ми прийняли рішення, коли добрались до лазні, до бані, як тут називають, що потрібно робити баню».

Оцінивши об’єм робіт, волонтери зрозуміли: сил та коштів треба чимало. Тому вирішили звернутися по допомогу до тернополян. І майстри, які погодилися безкоштовно виконати необхідні роботи, знайшлися.

СЕРГІЙ КАНДИБАЛ, волонтер:

«Ми працювали і по вечорах, і вдень. Тобто, була поетапна робота. Десь в районі чотирьох-пяти, можливо, навіть, і до тижня часу ми тут знаходилися. Бувало так, що приїжджали зранку і виїжджали десь в 11-й годині вечора».

Підприємці, надали необхідну сантехніку. Якби не допомога  небайдужих, підрахували волонтери, їм це обійшлося б у більше ніж 30 тисяч гривень. Першими випробували нову лазню військові з роти матеріального забезпечення.

СЕРГІЙ ВИСОЦЬКИЙ, начальник лазні:

«Всі, он в нас є список, графік, всі, як положено, на кожного свій час є. Всі от приходять і миються. На один підрозділ – півгодини. Вони за півгодини всі перемиваються».

В планах активістів і надалі допомагати 44 окремій артбригаді, яка дислокується в Тернополі. Аби долучитися до цього, просять всіх охочих звертатися в Логістичний центр допомоги бійцям АТО, що на вул. Збаразька 16.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top