Ви знаходитесь: Головна / Новини / Впіймати злодія силовикам допомогла тривожна кнопка

Впіймати злодія силовикам допомогла тривожна кнопка

Наліпка «Терміновий виклик міліції» означає, що у приміщенні знаходиться тривожна кнопка. Після натиснення якої, на місце події відразу ж приїздять правоохоронці. Так сталось і в одному з тернопільських магазинів. До них, пригадує продавець Анна Бугайчук, забігла жінка, сказала, що неподалік у неї поцупили сумку, та попросила про допомогу.

АННА БУГАЙЧУК, продавець магазину

«Наш магазин працює цілодобово. Але в зв’язку з тим, що в нічну зміну працюють жіночки, находитись тут їм страшно і важко. Дякуючи такій кнопці, тут можна перебувати і дійсно почувати себе захищеною. Був такий випадок, що тут біля нас, біля магазину, у жіночки сумку поцупили. І дякуючи кнопці, жінка прибігла до нас, побачила, що у нас на дверях є терміновий виклик міліції, жінка прибігла сюди. Ми натиснули кнопку і, дякуючи наряду, який прибув за лічені хвилини, все вияснилося і все обійшлося добре».

Усього на Тернопільщині, кажуть в обласному Управлінні Державної служби охорони, кнопками термінового виклику оснащено більше 120 об’єктів.

ОЛЕГ ІВАЩЕНКО, начальник Управління ДСО при УМВСУ в Тернопільській області

«В цілому кнопки встановлюються на всіх об’єктах, які ми охороняємо, можна встановити. Більшість кнопок встановлюється в об’єктах торгівлі, розважальних закладах, де буває багато людей. Також ці кнопочки можна встановити і в автомобілях, але будуть вони індивідуального користування».

На Тернопільщині тривожна сигналізація, розповідає начальник обласного Управління Державної служби охорони, спрацьовує більше 50 разів на добу. На місця виклику відразу ж виїздять спеціальні підрозділи груп затримання, каже Олег Іващенко, які чергують у кожному районі. У Тернополі, до прикладу, спокій забезпечує чотири наряди правоохоронців.

ОЛЕГ ІВАЩЕНКО, начальник Управління ДСО при УМВСУ в Тернопільській області

«Сигнал надходить миттєво. Оператор опрацьовує його і зразу передає на наряд міліції. І наряд міліції виїжджає за адресою даного спрацювання».

Кнопки тривожного виклику, пояснює Олег Іващенко, сприяють швидкому розкритті злочинів. А також, натиснувши їх, каже начальник обласного Управління, постраждалі можуть попросити в Державної служби охорони й іншої допомоги, наприклад, медичної.

(За матеріалами ВЗГ УМВСУ у Тернопільській області)

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top