Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі відзначили «Свято сім’ї в очікуванні дитини»
В Тернополі відзначили «Свято сім’ї в очікуванні дитини»

В Тернополі відзначили «Свято сім’ї в очікуванні дитини»

Відзначають «Свято сім’ї в очікуванні дитини» на Благовіщеня не випадково. Саме у цей день Ангел сповістив Марії, що вона народить Боже дитя.

о. АНДРІЙ, настоятель храму Великомучениці Теклі:

«Для того, щоб прийти у цей світ, принести мир, любов, витривалість у наших всіх потребах нашого щоденного життя. Кожен із вас, також є, із нас, покликаний до життя. Господь сьогодні відкриває для кожного із вас нове життя, тому що у своєму лоні ви носите цей плід, до якого покликана кожна християнська жінка. Тому що саме благословення Господнє є дітородженням».

Традиційно, у цей день вітають майбутніх матусь. Так і цьогоріч, в другій міській лікарні квітами та подарунками вшанували вагітних. Інна Сирник – чекає на первістка.

ІННА СИРНИК, вагітна:

«Думали, що буде дівчинка. Але, як кажуть, в країні помирають чоловіки, і народжується зараз більше чоловіків. Головне зараз для нас, це здоров’я. здоров’я наше, здоров’я майбутніх наших дітей і, щоб все пройшло гаразд. Це саме зараз основне». 

У міській лікарні №2 щорічно з’являється на світ близько 3 з половиною тисяч малюків. Заступник головного лікаря з дитинства та пологової допомоги  зізнається, не один рік допомагає народжуватись немовлятам, і кожного разу це неймовірні відчуття.

ОЛЬГА СИДОРЧУК, заст. головного лікаря з дитинства і пологової допомоги  Тернопільської міської лікарні №2:

«Словами, напевне, передати це неможливо. Тому що, і повірте, що за багато років роботи, до цього відчуття не звикаєш. І кожне народження дитини ти сприймаєш, як Божий дар».

Привітали вагітних і представники влади. Міський голова каже, позитивним є той факт, що народжуваність у місті значно перевищує смертність.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Є, власне, сьогодні чудовий день задуматися про те, що Благовіщеня – це свято безцінного дару життя. І це найбільше, напевне, свято для наших українських жінок, матерів. Тому, що вони це життя дають. І сьогодні є ще одна можливість задуматися про їхню роль. Задуматися про те, наскільки ми повинні бути вдячні нашим матерям, нашим дружинам за наше життя, за життя наших дітей».

Телеканал ІНТБ вітає майбутніх матусь. Бажає їм легких пологів та здорових діток.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top