Ви знаходитесь: Головна / Новини / В 5-й школі учні влаштували великодню виставку-ярмарок

В 5-й школі учні влаштували великодню виставку-ярмарок

Щорічно, до Великодня, учні та вчителі 5-ї школи організовують виставку святкових кошиків та писанок. Окрім експозиції, влаштували у закладі благодійний продаж солодощів.

ГАЛИНА ГАРГУРА, організатор виставки-ярмарку:

«Ми започаткували таку акцію милосердя, де домашню випічку випікають: батьки разом з своїми учнями. Пізніше, виручені гроші ми віддаємо в дитячий будинок сиріт «Малятко». Не тільки ми, є ще й інші школи, які прилучаються до того дійства. Тому що, я вважаю байдужих в нас немає людей, і не може бути».

СОФІЙКА, першокласниця:

«Мені мама помогла пекти. Печення».

ТЕТЯНКА, першокласниця:

«Помагала мамі пекти такі печення, там такі штучки, як на торт вчіпати».

НАСТЯ, другокласниця:

«Спочатку спекли яйця і я сама їх спочатку їла. Потім, на другий день, ввечері, ми їх розмальовували. Скільки розмальовували? Мама, бабуся, тьотя, друга тьотя і я, п’ять».

Здивували маленькі умільці ще й писанковим садом. В коридорі школи, просто з підлоги виросли 5 великодніх дерев та 4 кущі.

НАДІЯ ВЕРБІЦЬКА, мама учня 5-ї школи:

«Кожен клас зробив своє дерево. Це є колективна робота нашого класу. Кожна дитинка своїми ручками вирізала, клеїла, старалася, вкладала свою душу в це дерево».

ДІМА, першокласник:

«Я вирізав таке яйце і там малював. А потім я там зробив дирочки, і там такий зав’язав, щоб воно вішалося на оце деревце».

Не забули юні благодійники і про українських бійців. Їм вони підготували листівки, які пообіцяли передати тернопільські волонтери.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top