Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Герой, який загинув на Сході, написав книжку спогадів про Майдан

Герой, який загинув на Сході, написав книжку спогадів про Майдан

18 квітня тернополянину Андрію Юркевичу мало виповнитися 33 роки. Та його життя обірвала війна. Доброволець «Айдару», відомий під позивним «Грізлі», загинув у засідці, яку влаштували терористи. Дружина Андрія каже, її чоловік не міг спостерігати за подіями в Україні  зі сторони.

ХРИСТИНА ЮРКЕВИЧ, дружина Андрія Юркевича:

«Він не міг змиритися з тим, що вбивають людей. Він не міг змиритися з тим, що ворог зайшов в нашу країну. Він завжди порівнював це, як  з квартирою, в яку до нас би зайшла просто людина і сказала, що от, я буду жити тепер тут, з вами».

Окрім того, Андрій Юркевич – один із активних учасників подій на Майдані. Зокрема, його найдраматичніших моментів. За півмісяця до того, як вирушити на Схід, чоловік написав книжку спогадів про Революцію Гідності. Назвав її «Моя революція».  Дружина бійця каже, книжку Андрій писав ночами.

ХРИСТИНА ЮРКЕВИЧ, дружина Андрія Юркевича:

«Ця книжка повністю, повністю так, як він її бачив. Він зробив її в текстовому, вордівському варіанті з вкладеннями фотографій. Нічого ми не змінювали. Граматика була лиш підправлена. Все».

        До слова, це вже другий наклад книжки «Моя революція». Перший складав 100 примірників, які швидко розійшлися. Тепер надрукували дві з половиною тисячі. Книжку вже можна знайти в книгарнях і бібліотеках міста.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top