Ви знаходитесь: Головна / Новини / Для бійців освятили великодні паски

Для бійців освятили великодні паски

Що їм приготували більше сотні великодніх наборів, бійці на Сході не знають, каже керівник міського осередку партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». До такого великого свята, як Воскресіння Господнє хлопцям вони вирішили зробити домашній подарунок.

ВІКТОР ШУМАДА, керівник міського осередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», депутат міської ради

«Долучились до святкування свята Великодня. І ми передаємо в зону Антитерористичної операції нашим бійцям паски. Паска є символом родинного затишку, родинного тепла. І так ми хочемо виразити свою підтримку воякам, які сьогодні захищають Україну на східних теренах. Разом з пасками ми передаємо, також це будуть сформовані такі продуктові набори, щоби дійсно наші захисники відчули ту атмосферу свята».

Щоб посмакувати пасками бійці могли саме на Воскресіння Господнє, великодні набори завчасно освятили в Архикатедральному соборі.

ОЛЕГ ВОРОБЕЛЬ, представник Тернопільської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

«Хочемо цими пасками якось передати душевне тепло нашим воякам. Від імені нашої партії і від себе особисто їх привітати і підтримати».

Із формуванням великодніх наборів, кажуть представники партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» їм допомагали місцеві підприємці. Підтримувати бійців на Сході політики обіцяють і надалі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top