Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / До Великодніх свят через Тернопіль курсуватиме 5 додаткових потягів
До Великодніх свят через Тернопіль курсуватиме 5 додаткових потягів

До Великодніх свят через Тернопіль курсуватиме 5 додаткових потягів

З 9 по 14 квітня у період піку пасажирських перевезень Україною їздитиме 10 пар додаткових потягів. Через Тернопіль курсуватиме 5 таких поїздів. Легше дістатися можна буде в першу чергу до Києва та до Одеси.

ОЛЬГА БАКАЙ, завідувач квиткових кас залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Це в напрямку до Києва поїзд 208-ий «Ужгород-Київ» і поїзд 219-ий «Чернівці-Київ». Два поїзда додаткових дали ще до Одеси: 108-ий поїзд «Ужгород-Одеса» і 136-ий поїзд «Чернівці-Одеса». «Ужгород-Одеса» йде в другій годині ночі, в 2.53, приїжджає в Одесу в 12.42. А 136-ий поїзд «Чернівці-Одеса» в 23.30 і приїжджає в Одесу в 9.30».

На Схід можна буде дістатися потягом «Ужгород-Харків», який за звичайним графіком ходить по парних числах. На 13 квітня призначили ще один потяг цього напрямку. Ольга Бакай каже, ажіотажу, наразі, немає, однак квитки рекомендує купувати заздалегідь. Ціни на додаткові потяги будуть дещо вищими. Однак, на інші вартість на свята не зросте.

ОЛЬГА БАКАЙ, завідувач квиткових кас залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Ціни на додаткові поїзди завжди дорожчі на 30%, ніж на ті поїзди, які ходять щоденно, які ходять постійно. Наприклад на поїзд 50-ий «Трускавецьк-Київ», квиток коштує плацкартний 128 гривень, а на поїзд до Харкова, цей, що новий дали «Ужгород-Харків», квиток до Києва коштує плацкартний 170».

Хвилюватися, що не вистачить квитків, Ольга Бакай каже, не варто. Адже, на залізниці діє «пілотний метод». Тобто, коли в вагоні залишається менше 8 вільних місць, на продаж відкривають місця з додаткового вагону.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

1 коментар

  1. Галина

    Чому тоді квитки Київ-Тернопіль ніяк не з’являться на сайті укрзалізниці?

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top