Ви знаходитесь: Головна / Новини / Дітям показали великодню казку

Дітям показали великодню казку

Пасхальні забави у Тернополі тривають. Аби святковий настрій не закінчувався, спеціально для малечі Центр творчості дітей та юнацтва приготував театралізовану великодню казку. Переглянути яку маленькі глядачі мали змогу в Палаці культури «Березіль».

Співали, танцювали та розважали великодньою казкою – таке театралізоване дійство для маленьких глядачів підготували вихованці Центру творчості дітей та юнацтва.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Захід, який також розрахований на понад 700 дітей, які мають можливість подивитися до Великодня, спеціально розроблену Центром творчості дітей та юнацтва, казку, яка би мала додати їм додаткового святкового настрою».

У Палац культури «Березіль» одні діти прийшли, аби переглянути великодню казку, а інші, щоби підтримати рідних, які виступали на сцені.

НАСТЯ, глядачка

«–Розкажи, Настя, а ти знаєш, що зараз за концерт? – Так. Великодній концерт. – А ти любиш Великдень? – Так. – А що ти любиш робити на Великдень? – Допомагати бабусі пекти паску. – А ти вмієш сама пекти паску? – Нє».

АЛІНА, глядачка

«– Я хотіла би брати. Тут бере моя сестра участь. – Ти прийшла дивитись на сестричку? – Так. – Будеш її підтримувати в залі? – Так. – Вона співає чи танцює? – Співає. – Напевне, якісь великодні пісні або гаївки. – Вона співає великодні пісні».

Захід у Тернополі проводять уже другий рік поспіль. Показувати дітям театралізовану великодню казку мають намір і надалі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top