Ви знаходитесь: Головна / Новини / Лікування дітей з інфекційними хворобами стало комфортнішим

Лікування дітей з інфекційними хворобами стало комфортнішим

Комфортнішим та ефективнішим стало перебування у міській дитячій комунальній лікарні, а саме – в інфекційному відділенні. Там відремонтувати палати, оновили санвузли та замінили вікна. Поки що лад навели лише на першому поверсі, на черзі всі інші. Пані Ірина з дворічним сином Ярополком в інфекційному відділенні вже третій день. Каже, потрапили в лікарню, бо у хлопчика червоне горло, блювота та діарея. Зараз Ярополку краще, та виписувати його не збираються. Разом із мамою у медзакладі він змушений пробути тут ще кілька днів.

п. ІРИНА, мама пацієнта

«Все добре. Єдине, що зауважити, що це інфекційне відділення, і тут діти дуже часто лежать з кишковими інфекціями. Дуже важливо, що немає гарячої води взагалі. Зараз хоч плюсова температура, можна там, а не уявляю собі, як тут діти лежать взимку, тому що без гарячої води неможливо. І за шкафчики, що хотіла б. А так, в порівняно з тим, що було колись, це просто небо і земля, бо я лежала з старшою дитиною».

Таких, як Ярополк, в інфекційному відділенні міської дитячої комунальної лікарні, кілька десятків. Усім потрібен догляд і комфорт.

ОЛЬГА ДИВОНЯК, завідувач інфекційного відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні

«Ми приймаємо всіх хворих з патологією гостро-респіраторні інфекції, гострі кишкові інфекції, ангіни, інфекційний мононуклеоз, тобто абсолютно вся дитяча патологія, яка є, вся вона може перебувати в нас у відділенні».

Відтак, для ефективнішого лікування маленьких пацієнтів на першому поверсі відділення навели лад.

ОЛЬГА ДИВОНЯК, завідувач інфекційного відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні

«Є помінені вікна у всіх палатах, зроблений ремонт фактично по всіх палатах першого поверху і в коридорі, заміна вікон, заміна всіх комунікацій. Дійсно зараз ми маємо «до» і «після». Якщо мама попадає в палату, де є чисто, де є тепло, то вона буде перебувати стільки, скільки треба для дитини. Якщо ж ремонту немає, якщо обдерті стіни, то, звичайно, мама 2-3 доби, дитині стало легше, і тікає додому».

Відремонтувати потрібно чи не усі лікарні Тернополя, каже міський голова. Та водночас зробити це усюди фінансово не посильно. Тому розпочати вирішили з найважливішого – з дитячої лікарні.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Фінансування, яке йде на капітальні ремонти в лікарнях, поліклініках йде за рахунок коштів з міського бюджету, тому що протягом останніх 5 років держава ні копійки не дає на капітальний лад. За минулий рік на потреби медицини, тільки на проведення ремонтів та придбання техніки, було витрачено більше 3 мільйонів гривень. В цьому році також закладено 4 мільйони гривень. Але все ж таки діти – це є наше майбутнє, тому, я думаю, сюди в першу чергу потрібно гроші вкласти і зробити всі палати такими, як виглядають зараз ці нові палати».

Усі прохання пацієнтів та лікарів, каже міський голова, вони обов’язково виконають, а саме – закуплять бойлери та меблі. До літа обіцяють також зробити ремонт і на другому поверсі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top