Ви знаходитесь: Головна / Новини / Мобілізація і призов в Україні тривають
Мобілізація і призов в Україні тривають

Мобілізація і призов в Україні тривають

Якщо бодай 10 відсотків з усіх військовозобов’язаних на тому чи іншому підприємстві мобілізується, то планове завдання Тернопільщина виконає навіть з резервом, каже військовий комісар. Тому, він закликає, і тих, хто підлягає мобілізації, і тих, хто покликаний надати комісаріату списки, не ухилятися й виконати свій громадянський обов’язок.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Почалась вже 5 черга мобілізації. Планове завдання визначене й доведене до районних військових комісаріатів, відповідно, доведено до кожної дільниці оповіщення, тобто до кожного ЖЕКу, до кожної сільської ради. І, відповідно, планове завдання виконується, здійснюється поставка вже мобілізаційних ресурсів у визначені строки і терміни. Чергове планове завдання набагато менше, ніж попереднє, порядку в три рази менше».

До того ж, наголошує військовий комісар, ті військовозобов’язані, які будуть непридатні чи непідготовлені, у зону АТО не поїдуть.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Ще раз кажу, до війська підуть підготовлені, здорові хлопці, які зможуть виконувати визначене планове завдання».

Також в Україні триває весняний призов. Попри їхні очікування, каже заступник обласного військового комісара, охочих служити у війську не багато.

ОЛЕГ ДЕНИСЮК, заступник Тернопільського обласного військового комісара:

«Призовники, яким повістка не надійшла, тому що тим, кому надійшла, мали прибути в термін, який вказано в повістці, мотивуючи тим, що повістка не надійшла, то призовник зобов’язаний в 10-денний термін з моменту виходу Указу Президента в засобах масової інформації з’явитися до призивної дільниці. Враховуючи те, що 17 лютого був виданий Указ Президента про здійснення чергового призову, призовники не з’являються».

Наступні відправки відбудуться у травні, каже заступник військового комісара. Тоді у військо призвуть близько 300 юнаків.

ОЛЕГ ДЕНИСЮК, заступник Тернопільського обласного військового комісара:

«Відбулось незначне, скажемо, переформатування планового завдання по призиву. В першу чергу ми, скажемо, в травні місяці змушені будемо комплектувати частини та підрозділи Національної гвардії України. А вже, скажемо, в другій половині травня будемо відправляти призовників для комплектування частин та підрозділів Збройних сил України».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top