Ви знаходитесь: Головна / Новини / Молодь зі всієї України проведе 60 годин у лісі

Молодь зі всієї України проведе 60 годин у лісі

Спортивно-патріотична гра «Гурби-Антонівці» вже 12 років поспіль збирає молодь зі всієї України для відтворення одного з найбільших боїв УПА. Протягом 60 годин учасники, які поділені на 2 команди, змагаються за прапор суперника, таким чином заробляючи бали.

ВАСИЛЬ ДУБОВИЙ, голова обласного осередку «Молодіжного Націоналістичного Конгресу»:

«Молодь зі всієї України ділиться на 2 курені: курінь «Вовків» і курінь «Левів». Кожен має, боєць куреня, життя на руці – це липуча пов’язка, щоб забрати в нього це життя потрібно її зняти».

Цього року організатори планують повернути учасникам зі Сходу хоча б частину вартості дороги. Тому від будь-якої фінансової допомоги не відмовляються.

ВАСИЛЬ ДУБОВИЙ, голова обласного осередку «Молодіжного Націоналістичного Конгресу»:

«Характерною особливістю цього року є те, що даний проект ми розмістили на платформі «Велика ідея» на «Спільнокошті», де ми запрошуємо всіх людей, які вважають, що дані молодіжні проекти в даний час потрібні, актуальні, запрошуєм підтримати, де можна вкластися навіть від однієї гривні».

Ця гра – своєрідний вишкіл. Потенційним учасникам потрібно заповнити Інтернет-анкету та надіслати скан-копії своїх документів. Надіслати заявку можна до 22-го квітня включно. Організатори кажуть, подібна гра дає можливість отримати навички, які можуть знадобитися в сучасних українських реаліях. Учасники теренової гри «Гурби-Антонівці» були активістами Майдану, і зараз продовжують захищати Батьківщину на Сході.

ВАСИЛЬ ДУБОВИЙ, голова обласного осередку «Молодіжного Націоналістичного Конгресу»:

«Якщо цю молодіжну роботу в стані війни чи в стані будь-чого не вести чи зупинити на певний час, то її відновити буде вкрай складно. А по-друге, це учасники гри, які вже проходили пару років поспіль дану гру, зараз є бійцями на Сході в Збройних силах України, Нацгвардії, добровольчих батальйонах».

До слова, цьогоріч тереновій грі «Гурби-Антонівці» присвоїли ім’я Володимира Гарматія – хлопця, який 5 років поспіль брав участь у відтворенні бою УПА, а влітку 2014-го  загинув під час бойових дій на сході України.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top