Ви знаходитесь: Головна / Новини / Напруга довкола будівництва на Привокзальному майдані зростає

Напруга довкола будівництва на Привокзальному майдані зростає

Напруга довкола будівництва на Привокзальному майдані зростає. Днями представники громадських організацій вийшли зі складу комісії, яку створили аби вирішити цей конфлікт.

У понеділок мало відбутися перше засідання переговорної групи. Однак, конструктивного діалогу досягти не вдалося. Представники громадських організацій кажуть, головну вимогу перемовин, а саме припинення будівництва, досі не виконали. 7 квітня вони прийшли до міського голови із заявою-протестом, мовляв той обіцяне не виконав.

ІВАН КОВАЛИК, голова Самооборони Майдану Тернопільщини:

«Відбуваються зварювальні роботи по арматурі, відбувається залив бетону. Це є ніяка не ізоляція проводів. Це простонапросто йдуть планові роботи по виконанню даної забудови. Відповідно ми вирішили, що ми не можемо працювати в такій робочій групі, коли перша вимога, вона фактично є порушена. Порушена тим, що будівництво не є припиненим. Вважаємо, що фактично, результату ця робоча група ніякого не дасть. Відповідно, ми звернулися вчора до Сергія Віталійовича із заявою-протестом, про те або він припиняє будівництво, допоки буде працювати переговорна група. Якщо ці роботи не будуть припинені, ми не готові вступати в жодний переговорний процес, і будемо діяти відповідно іншими методами, щоб цю будову зупинити».

Натомість, представники об’єднань підприємців не розуміють дій активістів. Вони вважають, протестувати потрібно було раніше.

РОМАН ТИМОФІЙ, член громадської організації «Координаційна рада підприємців Тернопільщини»

«З законної точки зору до цього будівництва претензій нема ніяких. Йому присвоєно четверту степінь складності. Тому, фактично, вся документація вирішувалася в Києві».

ОЛЬГА ШАХІН, член правління громадської організації «Підприємці Галичини»:

«Спочатку, згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» на офіційному сайті міської ради опубліковано проект рішення про передачу даної земельної ділянки. І в кожного громадянина, громадської організації був час, щоб дати зауваження або пропозиції щодо певного рішення. Коли 20 днів пройшло і не було жодного зауваження, претензій, пропозицій. Тоді на сесії міської ради було прийняте дане рішення. Небайдужі громадські організації, активні, могли приймати участь, давати зауваження, пропозиції, свої скарги, своє бачення до даного рішення. Але ні одної пропозиції не поступило, значить громаді міста сподобалося це рішення».

Аби прояснити ситуацію, сторони чекають 16 квітня. Тоді має відбутися засідання суду, де визначать, чи дійсний договір щодо будівництва торгового комплексу на вул. Б.Хмельницького.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top