Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / На бульварі Вишневецького сварились через дитячий майданчик

На бульварі Вишневецького сварились через дитячий майданчик

На бульварі Вишневецького сварилися через дитячий майданчик. Зведення якого комунальники повинні були вже розпочати. От тільки зробити це їм завадив приватний підприємець, кіоск якого знаходиться на тому ж таки бульварі. У конфлікт вступили і мешканці будинків по сусідству.

З самого ранку на бульварі Вишневецького не вщухають крики – сваряться через будівництво дитячого майданчика. Спорудити який міська рада має намір напроти 28-ої та 29-ої шкіл. Та й усю територію, показують проект комунальники, облагородять і встелять бруківкою. От тільки такі плани не влаштовують приватного підприємця, кіоск якого знаходиться на тому ж таки бульварі.

ІГОР КЛОС, власник кіоску

«В мене кіоск стоїть, який узгоджено з територіальною громадою. Тобто документально в мене всі документи підготовлені, розумієте. Я надав, прийшов і показав, що оце в мене документи. Міська рада, я вам покажу, міська рада була в нас повідомлена. Це є 25.12.14 року, номер такий то. Були повідомлені всі юридичні особи Києва і дальше, юридичні особи Тернопільська міська рада».

Власник кіоску каже, разом із сім’єю він проживає на сусідній вулиці Морозенка і не проти, що на бульварі спорудять дитячий майданчик. От тільки не впевнений, що роботи будуть виконані на совість.

ІГОР КЛОС, власник кіоску

«Я готовий, але щоб не було слідуюче – не зробили зараз, розкапарали. Потім сказали, що в забудовників вкрали гроші, їх немає, і продали зараз комусь, щоб зробили кабак слідуючий».

Обурення підприємця не розділяють ані комунальники, ані керівництво 28 школи, на території якої знаходиться даний кіоск. Кажуть, документи, що їх надав власник, підроблені, і з ними їх ніхто не погоджував.

МИКОЛА ЛЕСІВ, начальник міського управління ЖКГ, благоустрою та екології

«В управлінні житлово-комунального господарства будь-якої інформації щодо даного документу немає».

ЛІЛІЯ ВАВРИНІВ, директор ТЗОШ №28

«Він стоїть незаконно на території, яка належить 28 школі. В мене є акт на землю, де по цьому акту видно, що це є територія школи. Я звернулася до міської ради, до людини, яка відповідає за оренду. Ніякого запиту ні відносно мене, ні до міської ради по тому, щоб дати в оренду цю земельну ділянку, цього не було».

На захист підприємця прийшло кілька тернополян, які, за їхніми словами, проживають по сусідству.

мешканка будинку по сусідству

«Яка логіка в нормальної людини, там, де проходять каналізаційні люки, плитка може в любий момент сипатися. Хто будує дитячу площадку під стінами будинку? В мене дорослі діти. Але я надіюся, що в мене будуть внуки».

Скарги людей комунальники заперечують. Кажуть, збудують дитячий майданчик надійно і в безпечному місці.

ГАННА МУЦА, начальник відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду міського управління ЖКГ, благоустрою та екології

«Розроблений був проект на становлення 2-секційного дитячого майданчика. Дитячий майданчик в нас запланований в титульному списку по капітальному ремонту житлового фонду. Дитячий майданчик буде коштувати десь орієнтовно 700 тисяч, це з штучним покриттям. Хочу вам сказати, всі норми дотримані, відступи від будинків, від торцевих стін, так само дотримані. І гратися дітям на цьому майданчику буде безпечно».

На сторону комунальників встали вже інші тамтешні жителі. Кажуть, бульвар потребує оновлення і дитячий майданчик треба спорудити. Оскільки в довколишніх будинках проживає чимало дітей і гратись їм поки що немає де.

ОЛЕКСАНДР, мешканець будинку по сусідству

«Для того, щоб отримати об’єктивний якийсь результат цієї справи, вам потрібно прийти в обід, де є 100 мамів і дуже багато дітей. Тоді можна взнати об’єктивну думку, а це зранку, це не є об’єктивна думка. Декілька людей, бачу, взагалі ніякого відношення не мають до цього району, стоять тут, щось проти. Ми всі за. Я їх тут перший раз бачу цих людей. Серйозно, я тут кожен день практично з дітьми, я цих людей не бачив».

СЕРГІЙ, мешканець будинку по сусідству

«Я вже майбутній батько. Для мене це актуально, бо тут понабудовували магазинів повно, немає навіть, де дітей вивести. Розумієте, це дуже важливо для нас, для всіх місцевих жителів, будемо так казати. І ми всі відстоюємо ці всі інтереси. Я от з сусіднього будинку, розумієте, мені, наприклад, це за. А те, що там плитка відпадає, це все питання рішається і робиться, розумієте, якщо людина це хоче зробити».

На спорудження дитячого майданчика влада міста має намір виділити 700 тисяч гривень. А на 4 мільйони, які необхідні на облагородження скверу, пояснюють в управлінні ЖКГ оголосять тендер. Усі роботи планували закінчити до Великодня, та через конфлікт їх доведеться відкласти.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top