Ви знаходитесь: Головна / Новини / На бульварі Куліша сперечаються за дорогу

На бульварі Куліша сперечаються за дорогу

Сваритися за дорогу мешканці будинку на бульварі Куліша, 8 із забудовником розпочали іще два роки тому. Кажуть, їм не показали жодних документів щодо розмірів земельної ділянки, на якій зводили об’єкт по сусідству. І, як наслідок, новобудову поставили практично на дорозі.

НАТАЛІЯ, мешканка будинку на бульв. Куліша 8:

«Якщо ми з ними в 2013 році сказали, щоб нам дорогу залишити, вони сказали, добре, ви даєте 2 метри, і ми зі своєї сторони відступаєм, дорога залишиться. Коли зараз два тижні тому вони почали класти бруківку по цій всій території, то тут вже зрозуміло, що дороги бути не може. І вони нам сказали, і вийшли, що тут дороги не буде, дорога  від садочку буде перекрита».

Представник фірми-забудовника каже, дорога, якою користувалися мешканці 8-го будинку, за документами – не є дорогою. І  на її місці до кінця квітня вони планують облаштувати пішохідну зону.

МИКОЛА БІЛЕЦЬКИЙ, представник фірми-забудовника:

«Всі роботи, які зараз проводяться, вони ідуть в межах виділеної земельної ділянки. Тут дороги немає, вона не запроектована. Це земельна ділянка, яка самооблаштувалася, розумієте. Це не дорога, я вам ще раз кажу. Вона не запроектована, вона не є в Генеральному плані».

Люди скаржаться, мовляв, нову дорогу, замість старої, планують прокласти через їхню прибудинкову територію. Однак, представники громадської організації «Об’єднання «Самопоміч» запевняють, без дозволу мешканців будинку №8 проведення таких робіт не можливе.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міського осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Підняли через ЖЕК документи, де вказана чітко прибудинкова територія Куліша 8. Дійсно, згідно цих документів, дорога, яку повинні прокласти, проходить через їхню прибудинкову територію, фактично, під самими вікнами будинку. Тому ми подали запит до фірми-забудовника, щоб вона надала всі необхідні документи, згідно яких вони здійснювали забудову. Поки що, на жаль, ми таких документів не отримали. Тому надалі будемо реагувати, щоб якимось чином вони нам показали документи, згідно яких вони будують».

Люди хочуть, аби відновили дорогу, якою звикли користуватися. Щоправда, зараз вона пошкоджена, та й новий будинок знаходиться впритул до неї. Представники фірми-забудовника ж стверджують, діяли в межах закону.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top