Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / На Вербицького, 4 вимагають закінчити ремонт прибудинкової території

На Вербицького, 4 вимагають закінчити ремонт прибудинкової території

Біля будинку на вул. Вербицького, 4 зібрався обурений натовп мешканців. Восени минулого року біля перших трьох під’їздів багатоповерхівки зробили капітальний ремонт прибудинкової території. А біля решти чотирьох під’їздів, ділянка залишилася без оновлень. З такою «несправедливістю» частина мешканців будинку не погоджується. Кажуть, їм також необхідний ремонт подвір’я. В першу чергу, з метою розширення паркувальної зони, оскільки прибудинкова територія невелика, а автівок у мешканців багато.

ВАЛЕНТИНА, мешканка будинку на вул. Вербицького, 4:

«Дорога дуже вузька. Якщо стоять машини, в нас вже був випадок. Почався пожар вночі і ні швидкі, ні пожежні не могли під’їхати».

ВОЛОДИМИР, мешканець будинку на вул. Вербицького, 4:

«Оцей тротуар, який тут знаходиться, він не використовується роками як пішохідна зона. Він використовується виключно з метою паркування автомобілів, тимчасових стоянок. Його можливо зрізати, просто розшири дорожнє полотно. Тоді, автомобілі відповідно посуваються в сторону і заїзд розширюється. В нас тут велика проблема. Відвідувачі класичної гімназії, так званої міської ради, зранку, коли привозять своїх дітей, залишаються свої автомобілі на заїздах,чим блокують транспорт. Зранку, практично 9-10 година, з двору виїхати практично не можливо». 

Також, у колективному зверненні, мешканці хочуть, аби відремонтували сходи між 3 та 4 під’їздами будинку.

ВАЛЕНТИНА, мешканка будинку на вул. Вербицького, 4:

«Коли йдуть сильні дощі, вони просто вже розповзаються. І тому їх самі жителі привезли блоки і попідпирали, шоб вони не розповзалися. Бо ще один-два нормальних дощі і все, і воно розлетиться».

Обслуговує територію біля будинку приватне підприємство «Люкс». Запрошений на збори мешканців його представник пояснює, все, що від них залежало, зробили.

КАТЕРИНА САДІВНИК, заступник директора ПП «Люкс»:

«Наша справа як балансоутримувача, подати заявку в міську раду про те, що даний будинок потребує капітального ремонту. Що нами було зроблено попередньо. Ну, але обмежені кошти, значить, було визначено перші три під’їзди минулого року. Там катастрофічно було знищено покриття дороги. А тут лише, як бачите, тротуару більше, ну і вкінці заїзд в ямах. І тому, було вирішено тільки три під’їзди. Але це вирішує комісія, це від балансоутримувача вже не залежить».

Депутат міської ради від цього округу каже, через ріст цін на початку року, коштів на продовження ремонту поки не вистачає.

ІГОР ЛИПКА, депутат міської ради по 17-му округу:

«Їх не те, що немає. Їх просто недостатньо в даний момент. Але, зараз вже закінчиться півріччя, будемо бачити як будуть, як пройшло фінансове півріччя. Може буде перевиконання бюджету, можуть бути якісь інші поступлення. Кошти міської ради не безрозмірні, тим більше, в теперішні часи. А по місту, ви самі бачите, робиться дуже багато. Даже, от взяти ту саму Чубинського, тільки по цьому мікрорайону».

Наразі, жителі будинку сформували свої вимоги у колективному зверненні. Направили його до мера та профільних підрозділів міської ради. Аби їм пояснили, чи є друга частина двору у титульному списку для капітального ремонту та коли і їм проведуть відповідні роботи.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top