Ви знаходитесь: Головна / Новини / На передову тернополяни відвезли великодні страви
На передову тернополяни відвезли великодні страви

На передову тернополяни відвезли великодні страви

Напередодні великодніх свят спільно із активістами «Автомайдану Тернопіль» Сергій Надал відвідав бійців на Луганщині. Їздили безпосередньо на передову, в такі населені пункти, як: Нижнє, Кримське, Лисичанськ та Рубіжне.

СНХ: СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ті хлопці, по великому рахунку, могли так само, як і всі святкувати Пасху вдома, за сімейним столом, в колі друзів, в колі сімї. Але вони сьогодні там, зі зброєю в руках, сидять в бліндажах і в окопах. Тому, вони заслуговували на те, щоб напередодні цих свят бути разом з ними, поспілкуватися з ними, побачити, що там на справді відбувається, почути їхні думки, побажання. Туди передали, те, що зібрали тут. Туди, по-перше, їм передали необхідну військову амуніцію, яку просили військові. Це тактичні рукавиці, окуляри, наколінники, інший одяг».

Окрім необхідного, возили бійцям великодні смаколики: паски, писанки, ковбасу, хрін, тощо. А від найменших, традиційно: малюнки, для підтримки бойового духу захисників. За словами міського голови, будь-яка допомога там, на передовій, досі вкрай необхідна.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Дуже сильно вразило те, що практично на кожному блок-пості ми чули одне, й те саме: «Ребята, дайте что-нибудь!». Тобто, вони всі всього потребують. Починаючи від форми, продовжуючи продуктами харчування, всім, що можуть привезти волонтери. Волонтерів вони називають своїми ангелами. «До нас прилетіли ангели або щось нам принесли». Це настільки вражає. Ці люди, які їздять волонтерами туди, це люди, яким треба ставити пам’ятник при житті».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top