Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Тернопільщині «Правий сектор» створює запасний батальйон

На Тернопільщині «Правий сектор» створює запасний батальйон

«Правий сектор» створює на Тернопільщині резервний добровольчий батальйон. 6-ий резервний батальйон Добровольчого українського корпусу діятиме на Тернопільщині. Його формування розпочали ще влітку. Очолив батальйон колишній боєць 5-го батальйону ДУК Анатолій Бабій.

АНАТОЛІЙ БАБІЙ, начальник штабу 6 резервного батальйону ДУК ПС

«Що таке запасний батальйон? Це батальйони, які створені при Добровольчому українському корпусі для створення бази з людей, а так само і з матеріальних цінностей, технічних засобів. І будуть служити «підпиткою» для бойових підрозділів, які виконують бойові задачі на передовій».

Матимуть чим зайнятись, розповідає Анатолій Бабій, і перебуваючи в області.

АНАТОЛІЙ БАБІЙ, начальник штабу 6 резервного батальйону ДУК ПС

«Функції по охороні державних об’єктів, тобто, підсилення державних служб. Співпраця з органами внутрішніми, які подекуди просто не мають сил справлятися. Патрулювання вулиць і несення патрулювання доріг нашої області».

Частина бійців батальйону дислокуватиметься у казармах. Відтак, будуть готові виїхати на підмогу силовикам, до прикладу, при спробі захоплення будівель чи загрозі інших злочинів. Придбати ліжка, матраци та інші необхідні речі, сподіваються у «Правому секторі», допоможуть волонтери. Від держави, кажуть, підтримки немає, адже ДУК – формування не легалізоване.

Інший напрямок роботи – просвітницький. Вже зараз бійці шостого батальйону спільно з організацією «Тризуб» проводять вишколи у навчальних закладах області.

СІВЕР, командир ТОЗ ВО “Тризуб” ім. С. Бандери

«Ми їздимо в навчальні заклади і, поки що, першого-другого рівня акредитації. Там ми спілкуємося із студентами і доводимо їм реальний стан подій на Сході і також намагаємось пояснити їм, що вони, безпосередньо, також причетні до подій на Сході, тому що вони багато у чому нам допомагають».

Заодно, розповідають, проводять заняття з різних дисциплін, серед яких зброєзнавство, домедична підготовка і тактична медицина, військове спорядження, навчають діяти у надзвичайних ситуаціях.

СІВЕР, командир ТОЗ ВО “Тризуб” ім. С. Бандери

«На даний момент опрацьовано вже сім навчальних закладів в області. Це коледжі, а також – ліцеї, і всяке таке. Вже опрацьовано 6 сотень людей. До кінця цього місяця і до початку травня нам ще треба об’їхати 15 навчальних закладів, і загальна кількість людей опрацьованих складатиме десь 2 з половиною тисячі студентів».

Також у планах – створення літнього табору для молоді.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top