Ви знаходитесь: Головна / Новини / На травневі свята Тернопільщину охоронятиме більше силовиків

На травневі свята Тернопільщину охоронятиме більше силовиків

Бути більш пильними на травневі свята. Таке розпорядження дав правоохоронцям Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, аби уникнути провокацій чи терактів у тій чи іншій області України. Відтак Тернопільщину протягом прийдешніх вихідних охоронятиме майже вдвічі більше силовиків.

РУСЛАН БАЛИК, начальник міліції громадської безпеки УМВСУ в області

«Минулого тижня відбулася відеоселекторна нарада за участю прем’єр-міністра України, на якій була особлива увага звернена на те, щоб забезпечити безпеку громадян під час травневих свят. Тому що багато буде вихідних днів і, відповідно, враховуючи події минулого року, ми повинні підготуватися до цього належним чином».

Відтак кількість тих, хто оберігатиме безпеку в області, збільшиться майже удвічі. До прикладу, якщо Тернопіль щоденно охороняє близько 80 правоохоронців, то на травневі свята їх буде 150, каже начальник міліції громадської безпеки Руслан Балик. І це не враховуючи працівників Державтоінспекції й Державної служби охорони. Особливу увагу, кажуть силовики, приділятимуть й парковим зонам.

РУСЛАН БАЛИК, начальник міліції громадської безпеки УМВСУ в області

«З 30 квітня весь особовий склад тернопільського гарнізону міліції переходить на посилений варіант несення служби. Тобто всі працівники міліції будуть на робочих місцях, відповідно, забезпечувати охорону громадського порядку, безпеку громадян. Нами буде залучено більше 1300 осіб працівників міліції. Також будуть залучатись військовослужбовці Національної гвардії, ну, і, відповідно, громадськість, яка активно нам допомагає в цьому питанні».

До слова, частина тернопільських правоохоронців наразі несе службу у зоні АТО. Ще кілька десятків наших міліціонерів на травневі свята охоронятимуть громадський порядок в Одесі.

РУСЛАН БАЛИК, начальник міліції громадської безпеки УМВСУ в області

«Відповідно до доручення Міністерства також наші працівники в кількості 60 чоловік виїжджають на допомогу до міста Одеси, щоб узабезпечити, унебезпечити такі прояви, які були рік назад в місті Одесі, залучається додаткова кількість особового складу з числа інших областей».

Також правоохоронці розробили бюлетені з інформацією про те, як діяти під час виявлення невідомих об’єктів. Їх мають намір розповсюдити серед громадськості.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top