Ви знаходитесь: Головна / Новини / Помічник Саакашвілі допоможе залучити інвестиції у Тернопіль

Помічник Саакашвілі допоможе залучити інвестиції у Тернопіль

Грузинський реформатор допомагатиме розвивати Тернопіль. Помічник екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі Іло Глонті став радником міського голови з питань проведення реформ та залучення інвестицій. Очільник Тернополя Сергій Надал каже: грузинський досвід для нашого міста є безцінним, хоч там теж не все було просто і чимало рішень, які приймались, не завжди були популярні та зрозумілі населенню. Однак вони, зрештою, дали позитивні плоди.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«На жаль, не дуже просто залучити іноземного інвестора на територію України з певних причин. Тому сьогодні наше завдання буде, і їхній досвід нам поможе, як зберегти нашого внутрішнього інвестора, як зробити так, щоб кошти, які мають наші місцеві підприємці, не вивозились закордон, не вкладались в офшори, а залишалися тут, в місті, вкладалися в економіку міста, в розвиток міста. Крім того, хочу сказати, що з сьогоднішнього дня, ми, по-суті, починаємо ще один проект, ми створюємо новий громадський інститут, інститут громадських радників міського голови».

ІЛО ГЛОНТІ, грузинський реформатор, помічник екс-президента Грузії М. Саакашвілі

«Для нас, для людей, которые приехали в Украину помогать Украине, очень важно доверие со стороны власти, любой, местной или центральной. И мы это видим.Видим то, что наш опыт в течении 10 лет, который проводился в Грузии, ценится, и надеемся оправдать это доверие».

Тернопіль, вважає Іло Глонті, – одне з тих міст, які чи не найбільш готові до змін.

ІЛО ГЛОНТІ, грузинський реформатор, помічник екс-президента Грузії М. Саакашвілі

«Здесь огромное количество молодежи, огромное пространство для работы, и, самое главное, что даже наши заграничные коллеги оценивают Тернополь, потенциальный инвестиционный баланс Тернополя на высоком уровне. Тем более, я думаю, что у нас есть возможность поддержки как и миськой рады, так и местной  администрации, что, в принципе, является гарантом для инвестора». 

Хоч співпрацюють сторони не так довго, втім, кажуть, вже встигли обговорили низку проектів, які можуть розвиватися в нашому місті.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Пройшло 2 дні з нашого першого спілкування. Зараз визначили один з проектів, це проект, який навіть не стільки бізнесовий, як проект більш, напевно, розвитку молодіжного руху, але на який можна використовувати грантові кошти, де проводити навчання молодих людей, які, в перспективі, можуть керувати містом або займатися розвитком бізнесу в місті. Це перший короткотерміновий проект, який може бути реалізований в короткій перспективі. Крім того, є ряд проектів, які мають більш довшу перспективу. Це є аеропорт, це є логістичний центр, це є ряд інших бізнес-проектів». 

Вже скоро, сподіваються сторони, з’являться перші результати спільної роботи.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top