Ви знаходитесь: Головна / Новини / Попри конфлікт, бульвар Вишневецького таки планують оновити

Попри конфлікт, бульвар Вишневецького таки планують оновити

Тиждень для жителів мікрорайону «Аляска» розпочався із конфлікту. Нагадаємо, сварились через оновлення бульвару Вишневецького, що навпроти 28-ої і 29-ої шкіл, та встановлення на ньому дитячого майданчика. Одні підтримували, інші ж, навпаки, були проти. Серед останніх і приватний підприємець, чий кіоск знаходиться на бульварі. От тільки на наступну зустріч, яку влаштували мешканці, аби з’ясувати все остаточно, чоловік не прийшов.

п. ЛЮДМИЛА, жителька будинку по сусідству

«І я не розумію, чому із-за одної людини, із-за одної будки такі питання виникають».

Не розуміє, каже пані Людмила, тому що більшість мешканців ініціативу міської ради підтримують. До того ж, дітям, яких тут десятки, і справді ніде гратись.

п. ЛЮДМИЛА, жителька будинку по сусідству

«Тут стільки народу живе, тут стільки населення, дітей багато, пенсіонерів багато. Так що це така справа, що тільки для людей».

Жінку підтримують й інші мешканці мікрорайону – і дорослі, і маленькі.

п. МАРІЯ, жителька будинку по сусідству

«Я тільки «за», щоб діти гралися, щоб дітям було, де гратись. А то так з дітьми навіть немає, де вийти, якщо чесно».

п. МАР’ЯНА, жителька будинку по сусідству

«В нас навіть немає, куди вивести дітей, щоб погуляти. В нас в дворі немає жодних умов дітям. Качелі є такі старі, вже розбиті, що на них страшно садити дітей. Тут взагалі немає, куди вийти, постійно треба їхати або в центр, або до озера».

п. ОЛЬГА, жителька будинку по сусідству

«– Звичайно, згідна. Тому що дуже багато дітей гуляє, дуже багато мамів з колясками і дуже було б добре, щоби був майданчик великий. – А у вас власних дітей скільки? – Двоє».

ЛІЗА, живе по сусідству

«– Катаєшся на качельці, любиш кататися? – Ага. – А де ти катаєшся? – Там. – А хочеш, щоб тут були качельки. – Так. – А щоб майданчик був? – Ага».

На зустріч із мешканцями прийшло також керівництво управління житлово-комунального господарства. Зокрема начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури, який відповів на усі питання мешканців.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури міського управління ЖКГ

«Дитячий майданчик розміщений згідно з всіма нормами, державно-будівельними нормами. Розміщений на достатній віддалі, приблизно 10 метрів від стін житлового будинку. Проектом не передбачається будівництво якихось фундаментів чи якихось інших будов, крім фонтану, який розміщується в тому місці, де комунікації відсутні. Тобто глибше десь до комунікацій ми абсолютно не маємо ніякого відношення».

Що ж до підприємця, то свій кіоск із бульвару Вишневецького він повинен забрати до 16 квітня.

ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, голова ГО «Автомайдан Тернопіль»

«Я виріс на цьому районі. Я знаю, що тут багато мам ходить, завжди дітки граються і практично сам ріс тут. Зараз цьому чоловіку дали до 16 числа час, щоб він прибрав цю малу архітектурну споруду. В мене навіть документ є виписаний. Я можу його показати, де йому рекомендовано до 16 числа прибрати цей кіоск. Відправлений йому заказний лист».

Якщо їм не перешкоджатимуть, то усі роботи, кажуть комунальники, вони можуть закінчити вже через 2 місяці.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top