Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Попри негоду, Тернопіль виборов перемогу в Полтави

Попри негоду, Тернопіль виборов перемогу в Полтави

Майже до середини першого тайму серйозних гольових моментів не було. Команди пристосовувалися до сніжного поля та суперника. Пізніше шанс на перший гол отримав ФК «Тернопіль». Однак м’яч розминувся з воротами, пройшовши над поперечиною. До кінця першого тайму муніципали ще не раз мали змогу відкрити рахунок. Але зробити це так і не вдалося.

ОЛЕГ ФЕДОРЧУК, головний тренер ФК «Полтава»:

«По такій погоді, по такому полю важко щось таке красиве показати футболістам. Тому, була боротьба, в якій ми часто програвали. Особливо, в першому таймі. Я вважаю, що перший тайм пройшов з перевагою господарів поля».

На перших хвилинах другого тайму гості перевели гру на половину поля тернополян, але ненадовго. У муніципалів було ще кілька вдалих моментів і на 69-й хвилині гри вони забили у ворота суперника. Після пропущеного гола гості намагалися відігратися. Однак тернополяни їм такого шансу  не дали. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь ФК «Тернопіль».

ОЛЕГ ФЕДОРЧУК, головний тренер ФК «Полтава»:

«Ну, така гра, бійцівська. Але суперник заслужив цю перемогу».

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

«Нині, ми зовсім друга команда були. Команда, яка боролась, команда, яка хотіла виграти: чіплялась, билась. Якщо чесно, то ми трошки були цікавіші по бажанню, ніж наш противник. Хоча, ми більше хотіли, більш-менш помилялися, і от бачте, той гол приніс нам успіх і перемогу».

Василь Івегеш каже, грою команди задоволений. Адже за підсумком останніх ігор,  ФК «Тернопіль» отримав 9 очок з 9-ти.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top