Ви знаходитесь: Головна / Новини / Президент призначив Степана Барну керувати Тернопільщиною

Президент призначив Степана Барну керувати Тернопільщиною

Сьогодні область відвідав Президент України. Під час свого візиту Петро Порошенко представив нового голову Тернопільської облдержадміністрації. Як ми і повідомляли раніше, ним став народний депутат Степан Барна. До слова, це вперше в історії регіону керівника області особисто представляв Президент України.

ОЛЕНА ЮРИК, кореспондент ІНТБ

«Сьогодні із робочим візитом на Тернопільщину прибув Президент України Петро Порошенко. Щойно він обрав нового голову ОДА. Ним став народний депутат Степан Барна».

Очолювати Тернопільщину повинна людина родом звідси, зазначив Президент України. Людина, яка знає сильні та слабкі сторони області. Тому на новопризначеного Степана Барну гарант покладає великі сподівання.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, Президент України

«Степан Барна, Степан Степанович, представлення не потребує. Я особисто його знаю ще з буремних часів Помаранчевої революції. Людина з якісною освітою, людина – справжній патріот, людина, яка не байдужа і готова працювати в моєму режимі 24 години на добу без вихідних».

СТЕПАН БАРНА, новопризначений голова Тернопільської ОДА

«Цей кабінет обласної державної адміністрації буде відкритий для кожного, хто буде потребувати підтримки. Пане Президенте, хочу вас запевнити, що Тернопільська область буде форпостом реформ, підтримки і реалізації вашої політики на загальнодержавному рівні. Я впевнений в тому, що ми будемо здатні стати прикладом для наслідування для інших областей».

Також у рамках свого візиту Президент України зустрівся з місцевими студентами. Більше про перебування Петра Порошенка на Тернопільщині дивіться у завтрашньому випуску новин.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top