Ви знаходитесь: Головна / Новини / Президент України відвідав Тернопіль

Президент України відвідав Тернопіль

Президент України із робочим візитом відвідав Тернопіль. Першочергово Гарант представив нового губернатора. Та окрім цього, Петро Порошенко із тернополянами обговорив і ряд інших питань. Серед найважливіших – російська агресія та суверенітет України.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, Президент України

«Коли Україна отримала гарантії на 40 мільярдів доларів для того, щоб мати фінансову подушку, платформу і фундамент для проведення реформ, а Росія отримала різке зниження цін на основні експорти продукції Російської Федерації і жорсткі санкції, які призвели до падіння валового внутрішнього продукту Російської імперії. Бо безкарно нападати на суверенну, європейську, демократичну і вільну Україну ми разом з усім світом не дозволимо ніколи».

Що ж до прийняття України в ЄС, зауважив Президент, то потрібно ще багато зробити, зокрема викорінити злочинний режим Януковича, подолати корупцію, повністю оновити владу та прийняти низку важливих законів.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, Президент України

«З урахуванням реформи по децентралізації влади, конституційних змін, які я подав до Верховної Ради, вони пройшли вже перше голосування і направлені в конституційний суд, децентралізація передбачає передачі левової частини повноважень територіальним громадам. І я сподіваюся врешті-решт уже відбудеться після місцевих виборів, які мають відбутися 25 жовтня. Про жодне перенесення мови не йдеться, нехай не чекають».

З призначенням нового губернатора зміни, зазначив український гарант, мають відбутись і на Тернопільщині. Зокрема, наша область повинна попрацювати над розвитком своєї сильної сторони – сільськогосподарської.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, Президент України

«І саме на плечі тернополян лягло найбільше навантаження і найбільша присутність на Майдані була саме з нашого краю. І величезну підтримку я тоді 26 травня отримав від Тернополя. Я хотів би, щоб ви всі знали, я завжди про це пам’ятаю і дуже вдячний вам».

Після обговорень з обласним активом, Президент зустрівся зі студентами у педагогічному університеті. При вході молодь вітала українського гаранта синьо-жовтими прапорами. Зустріч продовжилася в актовій залі. В основному Петро Порошенко говорив про освітні реформи. На згадку тернопільські студенти подарували Президенту картину, яку символічно назвали Надійкою.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top