Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Прибудинкову територію на Вербицького, 4 доремонтують

Прибудинкову територію на Вербицького, 4 доремонтують

В продовження теми. Прибудинкову територію на вул. Вербицького, 4 таки відремонтують повністю. Нагадаємо, днями жителі цього будинку організували збори, на яких підписали звернення до міського голови та профільних підрозділів міської ради з вимогою продовжити біля будинку ремонт, розпочатий ще минулого року.

ВОЛОДИМИР, мешканець будинку на вул. Вербицького, 4:

«В період з жовтня по лютий була реконструкція двору в перший трьох під’їздах нашого будинку. Положили тротуари бруківочкою, розширили парковочну зону і на тому роботи зупинилися, пішли на інші вулиці і будинки».

Люди хотіли, аби їм пояснили, чому припинені роботи, чи планують їх продовжити і якщо так, то коли. Ситуацію роз’яснили в управлінні житлово-комунального господарства. Виявляється, ремонт не завершили через стрибок цін за останні півроку. Тому, коштів, які розраховували на ремонт всього подвір’я, в кінцевому результаті вистачило лише на оновлення частини ділянки.

В’ЯЧЕСЛАВ МОКЛЯК, заст. начальника відділу управління ЖКГ, благоустрою та екології:

«На сьогоднішній день, ви бачите, є складова матеріалів. Пішло значне зростання цін, зростання десь в 1,7 рази. Пішло зростання цін, тому на сьогоднішній день є необхідність корегувати документацію, виконувати роботи під ті кошти, які виділені і в подальшому продовжувати їх».

Однак, роботу продовжать, як тільки переглянуть в кінці півріччя виконання бюджету. Наразі, упродовж місяця мають виготовити всі необхідні документи для ремонту іншої частини двору.

В’ЯЧЕСЛАВ МОКЛЯК, заст. начальника відділу управління ЖКГ, благоустрою та екології:

«Будинок є в титульному списку, Вербицького, 4. Єдине, що кількість коштів передбачена виключно, на сьогоднішній день, на ту чергу, на яку була виготовлена документація та розпочаті роботи в минулому році. Зараз, на другу чергу, тобто, на ті під’їзди, де не розпочаті роботи замовлена і виготовляється проектно-кошторисна документація. По підсумках півріччя, тобто на рівні липня місяця, додаткове фінансування може розглядатися. Маємо надію, що в цьому році закінчимо будинок повністю».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top