Ви знаходитесь: Головна / Новини / Призов до армії розпочався низькою явкою строковиків

Призов до армії розпочався низькою явкою строковиків

В районах області вже розпочали роботу призовні комісії. Хлопцям надійшли повістки для проходження медичного огляду. Нагадаємо, строковиків в зону АТО не відправлятимуть. Вони будуть проходити службу в базових військових частинах, там, де не ведуться бойові дії. Однак, служити в українській армії призовники не поспішають.

ОЛЕГ ДЕНИСЮК, заступник обласного військового комісара:

«Хочеться відмітити про низьку явку призовників до призовних дільниць. Мотивуючи тими чи іншими причинами, призовники ухиляються від прибуття до військового комісаріату. Хотілося в цьому ключі нагадати, що це не є захід за бажанням призовника. Хочу нагадати також Конституцію України, де чітко написано, що це є конституційний обов’язок і є кримінальна відповідальність».

А щодо демобілізованих, які відвоювали рік на Сході та повернулися додому, то статус учасника бойових дій їм ще не дали. Отримати його, чоловіки можуть безпосередньо після звернення у міжвідомчі комісії або ж через районні військкомати.

БОГДАН СТАНЬКО, начальник відділу соціального забезпечення Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Просто звернутися у військовий комісаріат, де йому буде видана пам’ятка надрукована, де буде визначений перелік документів, які йому потрібно представити. В цій пам’ятці будуть зазначені контактні телефони посадових осіб районного військового комісаріату, обласного військового комісаріату, де можна безпосередньо в телефонному режимі отримати консультацію, як і з якого питання, як діяти дальше».

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Якщо там якісь проблеми виникають, то однозначно, ми готові йти на зустріч і вирішувати ці проблеми спільними зусиллями. Тим більше, що основну масу тих людей, яких ми відправляли ми знаємо. Тому, не соромтеся, звертайтеся до нас, ми завжди раді здійснити і надати допомогу, ту, яку в межах чинного законодавства».

Що ж до сімей загиблих бійців, кажуть в комісаріаті, допомогу деякі з них вже отримали. 17-ом родинам  виплатили одноразову грошову допомогу в розмірі 609 тисяч гривень.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top