Ви знаходитесь: Головна / Новини / Півсотні бійців батальйону «Тернопіль» відбули на ротацію
Півсотні бійців батальйону «Тернопіль» відбули на ротацію

Півсотні бійців батальйону «Тернопіль» відбули на ротацію

Півсотні бійців батальйону «Тернопіль» поїхали на Схід. Хлопці змінять своїх побратимів, які зараз несуть службу на підконтрольних українським військам територіях. Бійці спецбатальйону міліції вже вп’яте їдуть підтримувати законність і порядок на сході держави. Вони нестимуть службу на блокпостах, патрулюватимуть та охоронятимуть стратегічні об’єкти.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВС України в Тернопільській області:

«Ви обличчя Тернопільщини на території зони АТО. На вас будуть дивитися люди, як на обличчя Західної України. Тому прошу вас ще раз, дотримуватися дисципліни, людяності і, відповідно, безпеки»

Вперше в зону АТО вирушає і начальник управління юстиції Тернопільської області, а тепер виконуючий обов’язки командира роти батальйону Едуард Кольцов.

ЕДУАРД КОЛЬЦОВ, виконуючий обов’язки командира роти спецбатальйону «Тернопіль»:

«Підрозділ забезпечений усім необхідним у повному об’ємі. Всі поставленні завдання ми виконаємо на відмінно. Це мій перший виїзд в зону. Звичайно, є хвилювання, але більше позитивних емоцій тому, що ми розуміємо, що ми їдемо захищати нашу Батьківщину».

Одне з основних завдань правоохоронців –  забезпечити спокій та добробут людей, котрі будуватимуть фортифікаційні споруди на Сході. Проводжали бійців колеги, друзі та рідні. Підняти бойовий дух бійців сподіваються і найменші. Учні сімнадцятої школи передали спецбатальйонівцям листи та патріотичні малюнки.

 

 

За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top