Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни будуватимуть захисні споруди на Сході

Тернополяни будуватимуть захисні споруди на Сході

Кожна область України отримала ділянку вздовж лінії зіткнення на Сході, де будуватиме свою кількість опорних пунктів. Деякі регіони роботи по зведенню вже розпочали. Тернопільщина перші бригади планує відправити не пізніше п’ятниці.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«За Тернопільською областю закріплено 4 об’єкти фортифікаційних споруд в місті Попасна Луганської області. Відповідно хочу зазначити, що це питання нашого обов’язку, обов’язку кожного громадянина. Сьогодні будувати фортифікаційні споруди там, на Сході, а не дай Боже, будувати ці споруди тут. Максимально всі мають долучитися до цього питання. До цього питання зголосилися долучатися будівельні фірми Тернопільщини».

На базі трьох будівельних організацій почали формувати бригади, які будуватимуть на Луганщині. Зокрема, в Попасній – 2 об’єкти та ще два – в місті Золоте.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«В нас вже чітко є розроблений план заходів по проведенню відповідних робіт. Попередні робочі групи вже туди виїжджали. Зараз, наше завдання мобілізувати будівельників, які мобілізовуються для поставлених завдань. Ми би хотіли долучити до цього питання всю громадськість Тернопілля. Щоб кожен тернополянин, який працював для перемоги нашої держави, також долучався до захисту нашої територіальної цілісності».

Частину коштів на будівництво Уряд вже виділив. Решта надійде вкінці місяця і становитиме трохи більше 5 мільйонів гривень. Представники будівельних фірм кажуть, цих коштів бракуватиме, тому вкотре необхідна допомога благодійників. Наразі для повної укомплектації важкою технікою потрібні екскаватори та крани. Необхідні також харчі для бригад, які працюватимуть на будівництві приблизно місяць. Частину продуктів вже пообіцяли надати, або ж закупити тернопільські аграрії.

ОЛЕГ НАПОРА, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА:

«Частина консерв буде також сьогодні передана на це. Я думаю, просто, ранком ще машина не доїхала зі Заліщицького району. Там є в списку консерви, і частину консерв буде закуплено просто за гроші аграріїв, тому що вони також не виготовляють консерв. Чим відправляти людей, я думаю, сьогодні до кінця дня вже буде повністю».

Загалом, інженерні споруди з метою зміцнення обороноздатності держави планують звести до кінця травня.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top