Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни планують купити авто для АТО

Тернополяни планують купити авто для АТО

Громадська організація «Об’єднання «Самопоміч» організовує ярмарок-розпродаж, долучитись до якого може кожен охочий. Конкретних вимог до товару або його вартості в організаторів немає. Придбати або виставити речі можна як на звичайному розпродажі, так і на аукціоні.

ОКСАНА БАЧИНСЬКА, дизайнер одягу:

«Можна буде придбати картини, можна книжки, ляльки-мотанки. (перебивка) Ціни будуть дуже різні, залежно від самих менших, і, звичайно, дорожчі якісь речі будуть».

В режимі аукціону продаватимуть тільки оригінальні речі, або такі, що мають особливу цінність. Всі інші товари виставлятимуться на звичайний розпродаж. До слова, серед лотів будуть речі, передані із зони АТО. Серед них –  підписані військовими прапори і навіть зброя.

ОЛЕГ НИТКА, заст. голови міського осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Також з зони АТО нам передали дуже багато речей, які, скажем, досить символічні. Це і залишки снарядів. В нас є розірвані гради. Вони всі зараз передаються художникам, художники їх будуть розписувати, і ці речі також будуть виставлені на продаж».

Всі кошти, які зберуть на розпродажі, планують витратити на придбання автомобіля тернопільським військовим в зоні АТО. А, можливо, і не одного – сподіваються організатори.

ОЛЕГ НИТКА, заст. голови міського осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Всі кошти, які будуть акумульовані, внаслідок цього розпродажу, вони будуть направлені на придбання автомобілів. При чому автомобілі будуть купуватися за кордоном для того, щоб не переплачувати, для того, щоб з максимальною вигодою були витрачені ці кошти».

ОКСАНА БАЧИНСЬКА, дизайнер одягу:

«Запрошую всіх взяти участь в «гаражному» розпродажі, адже речі, які не потрібні вам, можуть знадобитися комусь. А також врятувати життя солдату».

Нагадаємо, «гаражний» розпродаж відбудеться 24 травня на Майдані Волі. Речі для нього можна приносити в офіс «Самопомочі», що на вул. Руській, 52.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top