Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Тернополян закликають подбати про своє здоров’я

Тернополян закликають подбати про своє здоров’я

Думка про те, що важка фізична праця замінює фізкультуру – міф. Адже дуже часто вона перенапружує м’язовий апарат та негативного впливає на опорно-руховий. Особливо це актуально для людей старшого віку.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міського осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Ми проаналізували інформацію в пресі про країни, де високий процент довгожителів. І з’ясувалося, що, власне, там заняття спортом та фізкультурою серед людей літнього віку, явище не просто популярне, а можна сказати масове. Тому, власне, виникла ідея такого проекту, як «Оздоровча фізкультура 50+».

Оскільки центральний стадіон від 8 ранку до 8 вечора відкритий для занять, його вирішили використати, як тренувальний майданчик. Навчити старше покоління зміцнювати своє тіло погодився тренер одного з фітнес-клубів міста. Він розробив спеціальну програму і підібрав відповідні вправи.

ІГОР ДЕБЕЛЬСЬКИЙ, фітнес-тренер:

«В нас жінки 50+. До речі, дуже мало таких людей. В основному 60+, пенсійного віку. В них в кожного своя якась проблема зі здоров’ям, якісь нюанси. Але всі вони дуже хочуть бути здоровими. Вони збільшать силу свою, гнучкість, витривалість. Витривалість є загальна і серцево-судинна. Вони будуть тримати баланс. Щоб простіше говорити, це вони будуть сильніші, сміливіші, швидші, впевненіші в собі».

Заняття проводять у вівторок та в п’ятницю о 14-й годині. Наразі, сформували одну групу, яка складається з 20 осіб. Однак, організатори кажуть, долучатися тернополяни ще можуть. Адже можливість для додаткових груп є.

ІГОР ШУШКЕВИЧ, директор міського стадіону, активіст ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Тренер абсолютно безкоштовно з ними також працює. Тобто, людям, це нічого не коштує. Кожен бажаючий, хто хоче і має можливість займатися, може приходити і займатися. Обов’язковою умовою, правда, в нас є одна умова. Люди вже старші і ми просимо, щоб вони приносили довідку від лікаря, обов’язково, що їм не забороняє займатися фізичними навантаженнями».

Ті, хто вирішили подбати про свій фізичний стан, за детальнішою інформацією можуть звертатися в офіс «Самопомочі», що на вул. Руській, 52 або ж за номером телефону 52-27-27.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top