Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільська молодь висадила дерева заради миру

Тернопільська молодь висадила дерева заради миру

Понад 10 екзотичних платанів у парку Шевченка висадила тернопільська молодь за підтримки міської влади та представників бізнесу. Акція відбулася під назвою «Дерева миру». До неї, окрім України, приєдналося ще 70 країн світу.

ОКСАНА ПАНТЕЛЕЙМОН, координатор акції «Дерева миру» в Тернопільській області:

«Акція направлена на те, аби люди об’єднувалися для спільної цілі, адже мир означає, що люди працюють разом, дружньо, навіть якщо вони абсолютно не схожі між собою, і таким чином творять мир. Також акція направлена на те, щоб озеленювати наше місто, країну та планету загалом».

АННА ЛЕСЬКІВ, учасник акції:

«Ця акція є досить потрібною як для міста, так і для країни, адже екологічна проблема ще з ХХ століття постає досить глобальною, і ми потрібні для того, щоб зберегти цю екологію, адже дерева  – це наші природні легені землі і нам потрібно якось сприяти цьому».

Міський голова Тернополя Сергій Надал переконаний, подібними акціями молодь показує приклад, як зробити своє місто кращим.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«По перше хочу подякувати нашій тернопільські молоді, яка це організувала, адже дійсно, молодь – це рушій всіх змін. Дуже добре, коли молодь не просто сидить в соціальних мережах і тільки висказує своє недовольство, а коли люди реально роблять якісь дії. Ось вони показали приклад всім – хочеш зробити своє місто кращим – посади дерева, зроби ці дерева як символ миру, як додаткове озеленення міста. І чим більше таких заходів буде проходити, тим кращим буде наше місто, тим більше буде мати чим зайнятися молодь, тим менше буде приходити в голову дурних думок, що треба дерево зламати або викопати».

Акція важлива ще й через те, каже міський голова, що виховує в мешканців дбайливе ставлення до природи. А, зважаючи нанищення молодих саджанців в обласному центрі, ця проблема для Тернополя є актуальною.

 

 

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top