Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Тернопільський спортсмен повернувся з російського Ханти-Мансійська з нагородами

Тернопільський спортсмен повернувся з російського Ханти-Мансійська з нагородами

Андрій Андріїшин навчався в тернопільській школі-інтернаті для дітей зі зниженим слухом. Та попри ваду, з 12 років він став на лижі. А сьогодні є майстром спорту України з міжнародного класу з лижних гонок. Каже, це тяжкий спорт, але він докладає максимум зусиль.

АНДРІЙ АНДРІЇШИН, чотириразовий срібний призер XVIII зимових Дефлімпійських ігор:

«Я прийшов займатися спортом давно. Раніше займався лижами. Потім, через деякий проміжок часу крос бігав, футбол. Потім повернувся знов на лижі, в лижний спорт. Не знав, що мені подобається, що вибрати. Подумав-подумав і вибрав лижний спорт».

Вісімнадцяті зимові Дефлімпійські ігри стали для Андрія Андріїшина справжнім випробуванням. Зокрема тому, що вони відбувалися  в російському Ханти-Мансійську. Спортсмени української збірної вагалися, чи їхати на змагання в країну-агресор. Коли вирішили, що зробити це таки варто, продемонстрували свою позицію по-іншому. На церемонії відкриття від України вийшов лише один спортсмен – Андрій Андріїшин. Він же ніс український стяг. Начальник центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», представником якого є Андрій, каже, срібло, яке отримав спортсмен, далося йому нелегко.

ОЛЕГ ЮЗЧИШИН, начальник обласного центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»:

«На дисципліну значить спрінт, масовий старт, на 10 кілометрів і естафета.

– І це всі срібні медалі?

Всі чотири срібні нагороди, да. Він мав мати дві золоті медалі – це 100%, так і думали. Але там росіяни йому зробили “непогане” діло – коробочку, і його, як тіпа з дистанції викинули. Але він всьо-таки зумів, догнав і здобув срібло. Це – геройство, це дуже геройство».

У Тернополі срібного призера привітав і очільник ОДА, Степан Барна.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Це насправді наші герої. Герої духу, котрі дають нам можливість відчувати себе повноцінною, живою, здоровою нацією».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top