Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Тернопільську бруківку на аукціоні не продали
Тернопільську бруківку на аукціоні не продали

Тернопільську бруківку на аукціоні не продали

О 10 годині ранку 16 квітня мав відбутися аукціон з продажу старої бруківки з вулиць Тернополя. Однак, в сесійну залу міської ради, де мали провести торги, покупці не прийшли.

ВАСИЛЬ ГИШКА, ліцитатор:

«Оскільки жоден з учасників не зареєструвався, через це аукціон не відбувся. Телефонували, цікавилися, але тільки на цьому і закінчувалося. Питали ціну, питали об’єм і в багатьох випадках їх не влаштовував великий об’єм. Тобто, звичайний пересічний громадянин, йому не потрібні такі об’єми бруківки цього каменю. Там, перший лот сто з чимто метрів, а другий – 300 з чимто метрів».

Нагадаємо, раніше, заступник міського голови Владислав Стемковський пояснював, попри чутки, бруківка не має історичної цінності. Вона не є австрійською і дорого не коштує.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови:

«Це бруківка 50-60-х років минулого століття. Вона є базальтова, навіть, а не гранітна. Тобто абсолютно вона не є австрійська, вона радянського періоду. І ця бруківка – це фактично вже будівельні відходи, чесно кажучи. Це натуральний камінь з одного боку, з другого боку, настільки не форматна, настільки різних розмірів, що викласти її ідеально рівно майже неможливо».

Наступний аукціон з продажу бруківки відбудеться після його повторного оголошення у пресі.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top