Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські будівельники вирушили на Схід будувати захисні споруди

Тернопільські будівельники вирушили на Схід будувати захисні споруди

Кожна область України має збудувати на Сході частину фортифікаційних споруд. Зокрема, Тернопільщина побудує 4 таких об’єкти, у населених пунктах: Попасна та Золоте:

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Відповідно це будуть фортифікаційні споруди, головне завдання яких забезпечити і зберегти життя наших хлопців і військовослужбовців, котрі здійснюють свою відповідну роль, ключову роль в захисті обороноздатності нашої держави на сході України. Сьогодні, нас приблизно сформована колона близько 23 одиниць техніки, 75 людей і буде регулярне поповнення людським ресурсом. Наше завдання виконати будівництво фортифікаційних споруд до 25 травня. Проте, ми ставимо перед собою за мету почати роботи з понеділка і завершити їх, орієнтовно, числа 10-11 травня».

Гроші на проект Уряд виділив. Для Тернопільщини, на будівництво 4 об’єктів дадуть близько 10 мільйонів гривень. Однак, на всі потреби цих коштів, кажуть будівельники, не вистачить. Тому необхідна допомога громадян. Тернопільські аграрії частково надали продукти. Будівельні фірми допомогли технікою, матеріалами та працівниками.

ВАСИЛЬ КІКІНЕЖДІ, директор однієї з будівельних компаній: 

«Стоїть задача перед будівельниками будувати захисні споруди, які будуть захищати мирне населення від агресора. Бліндажі, це дзоти для захисту, це споруди для захисту військової техніки, згідно проекту, різні захисні споруди, які будуть давати безпеку нашим військовим, які будуть охороняти кордони і мирному населення, яке буде знаходитися за спиною».

Про безпеку будівельників також подбали. В Попасній дислокується батальйон «Тернопіль».

 СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«По-перше, частина, 25 бронежилетів вже там є в розпорядженні будівельників. Друга позиція, це та, що ми одночасно там забезпечуємо присутність нашого батальйону «Тернопіль». Також, там буде розквартирований підрозділ Національної Гвардії та ЗСУ. Це дасть можливість зберегти життя, забезпечити охорону наших об’єктів будівництва, і відповідно, створити умови належні для відповідних робіт».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top