Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопіль поповнився молодими реформаторами

Тернопіль поповнився молодими реформаторами

Протягом трьох місяців тридцять молодих тернополян мали змогу проходити практику чи не у всіх управліннях міської ради. Під час навчання, окрім практики, громадські активісти відвудували  тренінги та реалізовували власні ідеї. За словами міського голови, в перспективі, кращим із стажерів можуть запропонувати роботу. Що дасть можливість якісно оновити склад місцевого держапарату.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Тому для нас було б дуже важливо, щоб Ви принесли якусь свіжу ідею, свіжу думку. Взагалі було би ідеально, якби могло бути вливання свіжої крові. Тобто якби були бажаючі з Вас, хто був тут на практиці, залишатися працювати в міській раді зі своїми цікавими ідеями»

Окрім стажування, організатори влаштували для майбутніх реформаторів і навчання, де останні вчилися створювати проекти, залучати ресурси та набиратися мотивації.

 ІВАН ОМЕЛЯН, координатор освітньої частини проекту:

«Ми провели з ними вісім тренінгових занять з різного роду експертами і в тому числі реформаторами. Останнім часом ми провели цілу серію зустрічей в рамках цілого тижня реформ з грузинськими реформаторами, які до нас приїжджали з Києва і в тому числі з самої Грузії»

Найактивніші учасники школи вже встигли зреалізувати власні ідеї. Одна з них – фотовиставка «Мій Тернопіль».

ОЛЬГА МАЛЬЧІК, учасник «Школи молодого реформатора»:

«Нам дали можливість реалізувати свій проект. Тобто ми прийшли зі своєю ідеєю, сказали що нам потрібно і начальник управління культури дав нам всі ресурси, які нам були потрібні. Міська рада допомагала у всьому, тобто будь-які запитання, які в нас виникали, будь-яка допомога, яка нам була потрібна, вони нам все надавали».

Організатори на початому не зупиняються, кажуть, наступну таку Школу робитимуть вже найближчим часом, але вже в більших масштабах та з більшими очікуваннями.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top