Ви знаходитесь: Головна / Новини / Ув’язненні зможуть бачити рідних через веб-камери

Ув’язненні зможуть бачити рідних через веб-камери

Місця позбавлення волі не оминули сучасні технології. Відтепер в’язні мають змогу спілкуватися з рідними частіше. Чи не щодня вони можуть бачити близьких людей через відеозв’язок. На Тернопільщині, в Копичинській колонії також влаштовують засудженим відеопобачення.

АНДРІЙ, ув’язнений:

«Это большой плюс, потому что в моем случае, я живу довольно таки далеко к колонии. Я с другой вообще области. Ко мне нет возможности там ездить периодически. Для меня дана услуга, я вообще рад».

Аби рідні Андрія з Одещини, а також інших ув’язнених Копичинської колонії, змогли частіше їх бачити, вирішили залучити сучасні технології. Тепер засуджені можуть вийти на відеозв’язок із родичами або ж просто почитати новини. Для цього в колонії облаштували відповідний інтернет-клас. Однак, є певні часові обмеження.

ОЛЕКСАНДР ОКРУШКО, заст. начальника Копичинської виправної колонії із соціально-виховної та психологічної служби

«Є обмеження, згідно розпорядку дня, там з певного часу. Наприклад, дві години сьогодні, у вихідні там більше годин. Відповідно, по графіку, тому що складається графік, щоб не було… Засуджений кожен мав, коли він має можливість використовувати дану послугу… І тому, кожен день, але відповідно до розпорядку дня, там дві години в день».

Користуватись відеозв’язком можна не безкоштовно. Вартість однієї хвилини розмови – 56 копійок. Платять засуджені грішми, які заробляють в колонії.

РОМАН, ув’язнений:

«Нормально, я б не сказав, що це дуже дорого, якщо людина робить в «промці», є певна там зарплата і можна користуватися спокійно».

В колонії перебуває більше півтисячі засуджених, поки на всіх 1 планшет, 2 ноутбуки та 2 комп’ютери. Цієї техніки, кажуть вистачає. Роман розповідає, виходять на зв’язок, як тільки з’являється час, переважно, після вечері.

РОМАН, ув’язнений:

«Хоть рідних побачу. Так не знаю, шо там, до чого. А так, подзвоню, побачу та й вже»

За законом ув’язненим дозволено користуватися інтернетом, мобільним та відеозв’язком. Однак, перелік доступних сайтів обмежений. Переважно, це новинні ресурси, навчальні сайти. Заборонений доступ до соціальних мереж та сайтів, які пропагують жорстокість.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top