Ви знаходитесь: Головна / Новини / Учні 10 школи та діти зі зниженим слухом разом писали писанки

Учні 10 школи та діти зі зниженим слухом разом писали писанки

У школі-інтернаті для дітей зі зниженим слухом відбувся тиждень трудового навчання. В рамках заходу вихованці та їхні гості разом займалися рукоділлям.

ОЛЬГА МАНІЛО, заступник директора з виховної роботи школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом:

«Сьогодні до нас в гості прийшли учні 10 школи. Ми підтримуємо дружні сусідські стосунки. Проводимо спільні солодкі ярмарки з 10 школою, і от бачите – вони подружилися. Бачу дуже гарно в них робота сьогодні складається. Пишемо писанки».

Подібні заходи для дітей зі зниженим слухом проводять часто, каже Ольга Маніло. І все заради того, аби після школи вони були повністю соціалізованими та пристосованими до дорослого життя.

ОЛЬГА МАНІЛО, заступник директора з виховної роботи школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом:

«Зараз проходить Всеукраїнський місячник Червоного Хреста. І в рамках цього місячника були проведені акції милосердя. Діти також випікали пряники, оформляли їх у вигляді писанок українських. Сьогодні ми передали передачу в АТО. А також на минулому тижні ми відвідали одиноких людей похилого віку, приносили їм вербу, пряники ці, також пасхальні подарунки діти готували їм».

Ольга Маніло каже, їхні вихованці завжди відкриті для спілкування з однолітками і навіть готові допомогти вивчити мову жестів.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top