Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі виготовляють ноші для АТО

У Тернополі виготовляють ноші для АТО

На складі допомоги бійцям АТО виготовляють новий варіант нош. Волонтери кажуть, що трохи спростили та удосконалили цей виріб для того, щоб бійцям було зручніше переносити поранених. Ідея, зізнаються, не зовсім їхня.

ТАРАС БІЛАН, волонтер:

«Трішки ми взяли дещо з натівського варіанту, але в принципі, можна сказати, що це на процентів 60 знов же ж тернопільська розробка наших тернополян».

Для виготовлення такого засобу транспортування бійця не потрібні великі затрати. Як каже, пан Тарас – 5 мотузок – і ноші готові. До того ж, таку річ можна використовувати і в інших цілях.

ТАРАС БІЛАН, волонтер:

«В такому стані це може використовуватися як трос або канат – воно досить міцне. А в такому стані для перенесення бійця. Тобто вони прошиті, ось тут сім швів, щоб не розірвалося. Міцна річ».

Використовувати такі ноші для транспортування пораненого можна трьома способами.

ТАРАС БІЛАН, волонтер:

«Значить, нога – раз, нога – два. Рука – раз, рука – два. І це через голову. Тобто якщо боєць поранений, в лежачому положенні можна його тягнути таким чином. Вот, ми несем, раз, два, і пішов.»

Волонтери наголошують, вартість одного виробу складає лише 16 гривень, а його виготовлення не потребує спеціальних навичок. Тому на складі  допомоги бійцям АТО, що знаходиться на вулиці Академіка Дністрянського, 10, будуть тільки раді допомозі – як фінансовій, так і фізичній.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top