Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі висадили «Алею Героїв»

У Тернополі висадили «Алею Героїв»

Як тільки потепліло, місто продовжили озеленювати. Цього разу молоді дерева посадили в кількох місцях. На набережній Тернопільського ставу ростимуть 30 тюльпанових дерев. Вони є символічними, каже міський голова, адже нагадуватимуть мешканцям і гостям міста, що Герої не вмирають.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

        «Тут висаджується тюльпанове дерево, яке має прекрасний цвіт, який цвіте практично цілий рік. І в зв’язку з тим, що весь рік цвітіння не пропадає, було вирішено зробити таку “символічну назву цієї алеї, як “Алеї Героїв”. Тому, що Герої також не вмирають».

На Острівець закоханих посадили павловнії, комунальники кажуть, ці дерева стануть його окрасою. А в парку Шевченка ростимуть платани, які укріплять берег Тернопільського ставу.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«На Острівку закоханих плануємо посадити дерева, які мають специфічне таке синьо-голубе цвітіння. Що мало би додати ще додаткової краси і Острівку закоханих, і ставу, і парку в цілому. В парку Шевченка більшість дерев – це є тополі, які, по-перше, старі. По-друге, вони є алергічні. І їх треба потихенько заміняти на інші. Плануємо зараз ці саджанці висадити і через певний період часу, коли вони трошки підростуть, старі тополі мали би бути перетворені просто в якісь дерев’яні скульптури, які дадуть додаткової прикраси парку».

Заступник міського голови Олександр Смик каже, долучитися до озеленення міста може кожен. Адже для цього необов’язково чекати особливих акцій.

ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови:

«То якщо ти хочеш насправді, щоб місто було зелене, не треба нікого чекать, ніяких ні суботників, не спеціальних якихось дат. Ти просто-напросто можеш це зробити біля свого двору, у себе в дворі, якщо ти живеш у висотці».

До слова, місце, де висадили тюльпанові дерева назвали  «Алеєю Героїв» і освятили.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top