Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / У Тернополі висадять «Дерева миру»

У Тернополі висадять «Дерева миру»

25 квітня о 12 годині в парку імені Тараса Шевченка поблизу фонтану висадять платани задля миру. Молодіжна громадська організація «Файне місто» спільно з міською радою пропонують тернополянам долучитися до Всесвітньої ініціативи «Дерева миру». Кажуть, таким способом люди різних національностей і світоглядів зможуть проявити свою позицію за мир у цілому світі.

ОКСАНА ПАНТЕЛІМОН, координатор акції «Дерева миру» у Тернополі

«Мета акції полягає в тому, щоб люди об’єдналися. Люди зрозуміли, що мир є важливим. Щоб вони згуртувалися заради спільної цілі: озеленювали свої міста, країни та планету загалом».

Партнери акції у Тернополі з мистецького об’єднання переконують, ця еко-ідея – суцільний позитив. Адже зберегти мир і дерева має прагнути кожна нормальна людина.

ІГОР МАМУС, партнер акції «Дерева миру» у Тернополі

«В розвинутих країнах є соціальна година, де ти маєш можливість піти в лікарню до хворих, ти можеш висаджувати дерева, ти можеш занятися і вихованням, і іншими, і іншими, і іншим проектами. Я думаю, що це початок таких соціальних годин, де люди можуть долучитися, зробити добру справу. Відповідно, коли ти садиш дерево, ти можеш поспілкуватися, придумати нову ідею, провести добре час. Прекрасна ідея».

Після висадження дерев організатори пропонують дітям відвідати творчий майстер-клас, а дорослим послухати еко-лекцію.

ОКСАНА ПАНТЕЛІМОН, координатор акції «Дерева миру» у Тернополі

«Також ми плануємо зробити о 13 годині творчий майстер-клас для дітей. А також буде проведена лекція у стилі Тернопільського Вуличного Університету на тему «Актуальні світові еко-тренди».

Організатори запевняють, до акції долучитися варто. Адже ви не лише посприяєте озелененню Тернополя, а й проведете час з користю для світу.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top