Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі відбулися змагання з автомодельного спорту

У Тернополі відбулися змагання з автомодельного спорту

У місті відбулися обласні змагання школярів із автомодельного спорту. Дев’ять команд боролися за перемогу. Усі машинки та пульти до них, які брали участь у змаганнях, юні техніки виготовили власними руками.

«От рама, колеса. Оце – токоснімач. Це – шестерні. Це – корпус.

– Сам робив?

Ні, помагали, багато помагали. Он наш інструктор Вадім. Керується машинка… Ставиться на трасу, на свою доріжку відповідну. Пультом нажимаєш тута. І чуть-чуть даєш вже на пульті газу і крутяться кольоса. І від того машина їде».

Особливістю змагань є те, що вони відбуваються у приміщенні. Там же побудована трасова доріжка. До слова, тернопільська – найбільша в Західній Україні.

ВАЛЕРІЙ ПОСВЯТОВСЬКИЙ, завідувач спортивно-технічного відділу ТОКЦНТТШУМ 

«Вони виступатимуть у 5 класах. “Юніор”, “Ретро”, “G-33” і так далі. Тобто в залежності від того, які певні параметри технічні вони будуть використовувати на даних своїх автомобілях. Це, так би мовити, змінімізовані копії або автомобілів у стилі ретро або стилю гоночних автомобілів, типу Формула, і так далі».

Змагання тривали три дні. Попри певні побутові труднощі та харчування за власний рахунок, учасники змагань зберігали бойовий дух та оптимізм.

ВАЛЕРІЙ ПОСВЯТОВСЬКИЙ, завідувач спортивно-технічного відділу ТОКЦНТТШУМ 

«Діти, відчувається, що вони дуже настроєні, по-бойовому, і готові зносити ті всі труднощі і проблеми, які виникають, але все-таки хотілося, щоб до них і до нас трошечки повернулися лицем».

Цьогоріч першість вибороли тернополяни. Друге і третє місця посіли команди з Лановецького та Заліщицького районів відповідно.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top