Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі – гості зі Сходу

У Тернополі – гості зі Сходу

Школярі зі Слов’янська приїхали на кілька днів у Тернопіль для участі у чемпіонаті «КРОКС». Старшокласники зі Сходу в нашому місті вперше, і дуже задоволені.

АНЯ:

«Когда мы только-только сюда приехали, город сразу же отличался от нашего Словянска. Впечатления очень яркие, мне очень понравилось здесь. И меня поразило то, как сразу же нас тепло встретила команда. В принципе, они соперники, но они очень тепло к нам отнеслись». 

ДАНИЛО:

«Местная команда встрелила. И организаторы, я так понял,  турнира. Прям на ЖД вокзале. Ну, приятно очень».

Юні гості зі Слов’янська зізнаються, трохи побоювались їхати у Тернопіль, адже ніколи не були на західній Україні. Проте враження від міста у них найкращі.

САША:

«Спочатку, так, страшно. Ну, мало ли, там скажуть що. Але згодом, як ми приїхали, то зрозуміли, що тут такого не буде. Та нам ще вчитель розказував, що тут завжди чисто та дружелюбно».

 

ДАНИЛО:

«Побачили озеро… Как оно називается?.. Я не знаю точно…

–         Тернопільський став.

–         Тернопільський став, да.

–         Сподобалося?

–         Да, красиво очень. Ну, прогулялись по городу, посмотрели многое».

Супроводжує дітей педагог Віктор Мицько. Чоловік розповідає, родом з Тернопільщини, закінчив наш педагогічний університет. А тому, куди везе дітей знав.

ВІКТОР МИЦЬКО, педагог, супроводжує дітей:

« Дуже цікаво для дітвори було, що нема жодної вулиці з радянською символікою. Їм це дивно, їм, певно, це приємно. І, надіємося, що це не перший, і не останній раз, будемо приїжджати. Як-то кажуть – Схід і Захід разом».

Школярі на чемпіонаті представлять Слов’янський міський осередок «КРОКС». Команда складається з семи чоловік і має назву «Друге дихання».

БОГДАН:

«Ну, ожидаем познакомится с новыми друзьями. Ещё больше посмотреть город, узнать что-то интересное об этом городе. Планируем сходить на футбольный матч, который будет 1-го числа». 

АНЯ:

«Ну, по населению наш город почти такой же, но по размерам он намного меньше, чем Тернополь. И здесь, я считаю больше мест, куда можно сходить, где развлечься,  и что посмотреть». 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top