Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі керівник медзакладу вимагав хабар у 200 тисяч гривень

У Тернополі керівник медзакладу вимагав хабар у 200 тисяч гривень

Керівник одного з тернопільських медзакладів вимагав хабар у 200 тисяч гривень. Цей головний лікар є водночас депутатом обласної ради. Зараз чоловіка затримали, та замість СІЗО він перебуває лікарні.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області

«Пріоритетним завданням міліції Тернопільщини залишається боротьба з корупцією. З метою активізації цієї діяльності створено робочу групу, до складу якої увійшли працівники управління по боротьбі з економічною злочинністю та працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю. Група діє на протязі 10 днів. За результатами її діяльності напередодні було проведено спецоперацію і реалізовано матеріали по неправомірній вигоді одного з головних лікарів медичного закладу міста Тернополя».

Відтак за продовження договору оренди приміщення, яке приватний підприємець винаймав в одному з місцевих медзакладів, головний лікар вимагав хабар у 200 тисяч гривень. Хоч отримував кошти не особисто, а через працівницю банківської установи, держпосадовця все ж таки вдалось затримати.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області

«Кримінальне правопорушення зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Підозрюваний затриманий в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу. Ведеться розслідування, слідчі дії. Перевіряється особа на причетність до вчинення інших злочинів».

Керівник медичного закладу водночас є депутатом Тернопільської обласної ради. Зараз посадовець перебуває на стаціонарному лікуванні під охороною правоохоронців. За скоєне його можуть позбавити волі на термін до 10 років, а також заборонити обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років із конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією. Встановлюють правоохоронці й причетність головного лікаря до інших фактів незаконної діяльності.

(За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області)

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top