Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі обрали голову міськрайонного суду

У Тернополі обрали голову міськрайонного суду

Сьогодні у Тернополі обирали голову міськрайонного суду. Як і на попередніх виборах, представники Феміди проголосували за Романа Грицака. Згідно зі встановленими нормами вибори голови можуть відбутися за присутності двох третин суддів. Тож сьогодні із 25 участь у голосуванні брали 20 представників Феміди. Троє із них входили у лічильну комісію, яка мала слідкувати за дотриманням усіх правил. Відтак бюлетені та опечатана скринька були, як на справжніх виборах.

ЛЮБОМИР БАЗАН, суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області

«Для проведення таємного голосування до бюлетеню щодо призначення голови Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області були внесені такі кандидатури – Грицак Роман Михайлович, суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області. За результатами таємного голосування головою Тернопільського міськрайонного суду призначено Грицака Романа Михайловича».

Романа Грицака на посаду голови Тернопільського міськрайонного суду обрали другий рік поспіль. Та загалом у судовій системі він працює уже чотирнадцять років.

РОМАН ГРИЦАК, голова Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області

«Перед тим, як мене попередній рік обирали головою суду, ви знаєте, тоже були, колектив обирав, я був обраний. Правда тоді були кандидати ще на посаду. Ну, більшістю голосів я був обраний. Ну, і після року часу, я думаю, ви бачите довіру колективу, що дійсно знов проголосували. Будемо, як я вже сказав, будемо відновлювати довіру населення, тому що зараз трохи утискуються як суди, так трохи судова система. Ну, будемо працювати».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top