Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі створили Раду голів ОСББ

У Тернополі створили Раду голів ОСББ

У Тернополі – більше 350 ОСББ. Дев’ятнадцять із них уже об’єдналися. Співвласники багатоквартирних будинків кажуть, таким чином робота стане простішою, можна буде ділитися корисними порадами та досвідом. Адже доводиться вирішувати різні проблеми.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської громадської організації «Об’єднання «Самопоміч»:

«На нашу думку, ОСББ якраз і об’єднують активних людей, яким набридло платити за холодні батареї, неприбрані подвір’я, за розбиті тротуари. Але важливо то, що ці люди не просто вимагають, а готові брати відповідальність на себе. А, як показує практика там, де є господар – там є порядок».

ЮРІЙ ВЕРЕСЮК, перший заступник голови ГО «Рада голів ОСББ Тернополя»:

«Цей орган може представляти, як єдиний орган, спільну проблему всіх ОСББ в тому чи іншому напрямку. Тобто, чи це податкова, чи це земельне законодавство, чи це технічне питання, чи це фінансове питання… Ну, безкінечно можна це продовжити».

«Рада голів ОСББ Тернополя» працюватиме у різних напрямках. Її члени проводитимуть роз’яснення щодо законодавства, окремих моментів функціонування ОСББ та інших питань, які можуть виникати в роботі співтовариств. До прикладу, зараз керівники об’єднань повинні надати звітність щодо організаційної роботи.

СЕРГІЙ ЛУПАК, голова ГО «Рада голів ОСББ Тернополя»:

«Потрібно, щоб кожен представник ОСББ, керівник, подав Форму №4 в реєстраційну палату. До 25-го травня. Багато хто цього не знає. Якщо вони до 25-го травня не подадуть цю форму – на них чекає штраф від п’ять тисяч сто».

Представників інших ОСББ закликають долучатися до новоствореної Ради. Адже обмеження в кількості її членів немає.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top