Ви знаходитесь: Головна / Новини / Через два тижні тернополяни знатимуть сотню кращих

Через два тижні тернополяни знатимуть сотню кращих

Наразі проект «Сто кращих тернополян» добігає кінця, 24 квітня жителі міста дізнаються про народний вибір. Однак, голосування ще триває. Організатори кажуть, часто виявляють спроби вплинути на результати.

НАЗАР ЗЕЛІНКА, співкоординатор проекту:

«Є багато спроб повторних голосувань. Тобто, вже їх там за даний момент понад 500. Тобто понад 500 осіб хотіли десь змахлювати. Можливо, і не зі зла. Можливо, просто не розібралися. Але система це все відслідковує, фіксує і дальше, відповідно, ці голоси не пропускає».

Загалом в людних місцях Тернополя стоїть 5 наметів для голосування. Там у волонтерів є планшет з підключенням до інтернету, за допомогою якого і можна здійснити волевиявлення. Для цього, необхідно завантажити сайт «Сто кращих тернополян». Серед переліку кандидатур обрати людей, за котрих голосуватимете, ввести номер свого телефону та авторизуватися через смс. Організатори кажуть, перевагу планшетам над друкованими анкетами надали не випадково.

НАЗАР ЗЕЛІНКА, співкоординатор проекту:

«Ми порахували, що  приблизно поліграфію, на якісь бюлетні, а бюлетні досить великі би були, тому що 180 осіб треба на них розмістити. Плюс ми би тоді не змогли фотографії розмістити, а багато людей впізнавані по обличчях. Відповідно, ми вирішили, що краще взяти планшети, це вийшло нам фактично і дешевше, і потім ми зможемо ті планшети ще використати. Ми плануємо їх передати фонду MagneticOne.org, який працює з так званою комп’ютеризацією будинків сиріт».

Станом на сьогодні в другому етапі голосування взяло участь близько семи тисяч тернополян. Організатори очікують, що в підсумку, ця кількість буде як мінімум вдвічі більша.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top