Ви знаходитесь: Головна / Новини / Школярі збиратимуть автомат Калашникова та рятуватимуть людей

Школярі збиратимуть автомат Калашникова та рятуватимуть людей

Розпочався міський етап військово-патріотичних змагань «Сокіл» («Джура»). Він триватиме, декілька днів – 22-го-23-го і 27-го-28-го квітня. Кожна школа Тернополя представила по дві команди. Учні шостих-восьмих класів змагатимуться в «Джурі». А в «Соколі» боротимуться за перемогу десятикласники. Етапи кожної з ігор теж відрізнятимуться, каже головний суддя змагань Валерій Бондар.

ВАЛЕРІЙ БОНДАР, головний суддя змагань «Сокіл» («Джура»):

«“Джура” – стройовий впоряд, стрільба, рятівник. “Сокіл” – стройовий впоряд, стрільба з пневматичної гвинтівки, збирання/розбирання автомата Калашнікова і рятівник. Плюс етап, який буде проходити в парку Топільче. Все».

Валерій Бондар розповідає, етапи щорічної військо-патріотичної гри не змінювали.

ВАЛЕРІЙ БОНДАР, головний суддя змагань «Сокіл» («Джура»):

«Я не думаю, що ситуація в країні вплинула на ті етапи, які ми проводимо в «Сокіл» («Джура»). На Тернопіллі, по-моєму, ці змагання проводяться постійно. І наголошувати на то, що така ситуація зараз на Сході держави і тому ми піднімаємо ці питання на більший рівень, я би так не сказав».

Міський голова Сергій Надал наголосив, сьогодні не можна нехтувати справжнім військово-патріотичним вихованням молоді. І побажав перемоги кращому.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ті знання, які дає військово-патріотична гра, допомагають бути готовими до будь-яких подій в звичайному житті і до тих викликів історії, які можуть ставити перед нами з часом історія чи час. Я бажаю вам кожному особистої перемоги, тому що найвища і найсильніша перемога – це перемога над самим собою. Перемогти свої слабкості і свої страхи».

30-го квітня міський етап гри урочисто закриють і визначать команду-переможця. Вона ж представить Тернопіль на рівні області.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top