Ви знаходитесь: Головна / Новини / Іло Глонті хоче зробити у Тернополі Парк інноваційного розвитку

Іло Глонті хоче зробити у Тернополі Парк інноваційного розвитку

Іло Глонті активно вживається в роль радника міського голови Тернополя. Розповідає: в найближчих планах – залучення в регіон інвестицій, нових проектів, запровадження низки молодіжних ініціатив. Для початку, каже грузинський реформатор, потрібно зорієнтуватися в місцевих проблемах, ресурсах та детальніше зрозуміти інвестиційний потенціал міста.

ІЛО ГЛОНТІ, грузинський реформатор, помічник екс-президента Грузії М. Саакашвілі

«Также в ближайшее время мы планируем переговоры с международными организациями. Это международные фонды, такие как Всемирный банк, который финансирует, как вы знаете, проекты, которые начинает правительство, и только такие проекты, которые делаются в партнерстве с правительством. Параллельно мы будем искать партнеров в гражданском обществе, организации, которые готовы сотрудничать с нами».

Співпрацюватимуть також і з українськими бізнесменами, які готові інвестувати в регіон. Зокрема, у травні у Києві   мають намір провести Міжнародну конференцію щодо потенціалу нашого міста. Трохи згодом усіх, хто зацікавився, запросятьу Тернопіль і проведуть для них інвестиційний огляд обласного центру. Щодо конкретних проектів, Іло Глонті розповів про два, які, на його думку, найбільш важливі. Перший – створення Парку інноваційного розвитку.

ІЛО ГЛОНТІ, грузинський реформатор, помічник екс-президента Грузії М. Саакашвілі

«Это парк, который даст возможность молодым людям и, также, любому человеку в городе, пользоваться бесплатно WiFi, интернет-ресурсами. Также площадку для реализации разных планов, стартап-площадку, площадку для создания офисов и работы в офисах,

Інший проект стосується тернопільського аеропорту. І вже найближчим часом, сподівається Іло Глонті, розпочнеться робота з пошуку інвестицій.

ІЛО ГЛОНТІ, грузинський реформатор, помічник екс-президента Грузії М. Саакашвілі

«Мы хотим сделать его, так сказать, для лоукост-компаний, чтобы Тернополь стал центральным местом транзита, чтобы через Тернополь, так сказать, проходили все дороги в Украину, потому что, во-первых, это стратегически очень важное место у Тернополя и здесь есть возможность в несколько регионов сразу отсюда ехать. Поэтому я думаю, что даже для этих компаний более выгодно иметь аэропорт, иметь лоукост-аэропорт в Тернополе».

Крім того, каже реформатор, є намір розширити перелік фестивалів, які проходять в місті. На його запрошення вже невдовзі Тернопіль відвідають гості з Грузії та Європи. Вони оцінюватимуть потенціал нашого міста як центру фестивалів та молодіжної культури. Також, каже Іло Глонті, разом з грузинськими колегами планують провести так званий Тиждень реформування Тернополя. Разом з тим, зазначає: готовий вислухати кожного, хто має цікаві ідеї чи зауваження, відкритий до пропозицій та конструктивної критики.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top