Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Вуличний ринок» у Тернополі

«Вуличний ринок» у Тернополі

16-го та 17-го травня у Тернополі відбудеться фестиваль «Вуличний ринок». Організатори хочуть зробити його традиційним, а кошти, що зароблятимуть таким чином витрачати на благоустрій Тернополя. Промо-акцією до «Вуличного ринку» стало вдягання у фартухи двох пам’ятників в центрі Тернополя – Данилу Галицькому та Олександру Пушкіну. Кажуть, не випадково, адже ті були гурманами. І додають, фартухи стали атрибутом цього фестивалю, не просто так.

НАТАЛЯ БАБЧИШИН, одна з організаторів «Вуличного ринку»

«Перш за все,це фестиваль вуличної їжі, і фестиваль їжі. Саме тому, всі учасники, які будуть готувати, вони будуть мати свої іменні фартухи. І також особливістю є те, що кожен зможе придбати такий фартух зі своїми власними ініціалами відразу вже під час самого фестивалю».

На «Вуличному ринку» можна буде поласувати смачненьким, придбати різні товари ручної роботи і навіть весело провести час із сім’єю, адже буде спеціальна зона для дітей.Всіх карт організатори фестивалю не відкривають, залишають інтригуі щодо розміщення сцен, наяких виступатимуть музичні гурти.

НАТАЛЯ БАБЧИШИН, одна з організаторів «Вуличного ринку»

«Ще однією особливістю нашого «Вуличного ринку» буде те, що буде різна зона відпочинку, де будуть гамаки, сіно, і тому подібне, де люди зможуть просто відпочити, поїсти, поговорити, послухати хорошу музику. Основна сцена буде в парку Шевченка, вона є єдиною. Інші три зони – це буде таким сюрпризом. Всі це побачать, і всі це помітять».

До речі, кошти, які будуть зароблені на «Вуличному ринку» підуть на облаштування велопарковок міста.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top