Ви знаходитесь: Головна / Новини / В області триває 5-та черга часткової мобілізації

В області триває 5-та черга часткової мобілізації

З кінця квітня в країні триває 5-та черга мобілізації. Її проводять, щоб було ким замінити хлопців, які зараз знаходяться на передовій. За словами обласного військового комісара, план чергової черги мобілізації планують виконати до кінця травня.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«На сьогоднішній день ситуація щодо мобілізації, я думаю, що з кожним днем буде покращуватися, тому що, завдяки тому, що призначені і продовжують призначатись голови районних адміністрацій, які безпосередньо відповідають за проведення мобілізації. Вони включаються плідно в роботу і, відповідно, я думаю, що область до кінця місяця, згідно, в тому числі і завдання, яке поставив голова обласної, Тернопільської обласної державної адміністрації – Степан Степанович Барна, на останній раді оборони області, і думаю, що буде виконана».

Наразі, каже Володимир Катинський, в розшуку знаходиться більше 28 тисяч призовників. Однак, станом на сьогодні, на Тернопільщині план по 5-тій черзі мобілізації виконали майже на половину.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Планове завдання виконано, майже, на 50%. Вона повільно закінчиться і перейде так само повільно в шосту чергу мобілізації, тому що, аналогічно, третя черга, яку ми будемо міняти – шостою чергою мобілізації, проводилась якраз липень, серпень, вересень, в цей час. Ми маємо до цього часу так само підготувати вже на наступну чергу мобілізації людей в навчальних частинах, в навчальних підрозділах, для того, щоб вони могли замінити наших земляків, які повернуться додому».

Що ж до оформлення статусу учасника бойових дії, то у військкоматі кажуть, робота над цим триває.

СЕРГІЙ ГАВРИЛЮК, військовий комісар Тернопільського об’єднаного міського військкомату:

«На оформлення статусу учасника бойових дій 43 наших звільнених військовослужбовців бувших. З них по місту 37, по району – 6. На цей день вже видано посвідчення учасників бойових дій – 27 чоловікам. І крім того, стали в нас на облік як учасники бойових дій, що вони були в АТО – 7 чоловік».

Загалом, на Тернопільщині 73 чоловіка такий статус вже отримали.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top