Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Гаряча вода та тепло обходитимуться дорожче

Гаряча вода та тепло обходитимуться дорожче

Вже невдовзі за гарячу воду та централізоване теплопостачання платитимемо більше. Тарифи переглянула Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. В «Тернопільміськтеплокомуненерго» пояснюють: причина подорожчання – у зростанні вартості електроенергії та газу.

ВОЛОДИМИР ОНИШКІВ, заступник директора з економіки КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«В структурі тарифів «до» і «після» зростання ціни газу відбулося  в 2,3 раз, і зростання витрат на електричну енергію – на 34 %. Тобто, виключно за рахунок цих складових відбулося зростання тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води».

Отож, вартість гарячої води зросте з 15 травня. Нові тарифи, розповідають в комунальному підприємстві, вищі від попередніх майже на 70 відсотків.

ВОЛОДИМИР ОНИШКІВ, заступник директора з економіки КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«Перший тариф – це за умови підключення рушникосушки до системи гарячого водопостачання, він був 21 гривня 87 копійок. І стає 37 гривень 4 копійки. Другий тариф на гарячу воду, коли рушникосушка підключена до системи централізованого опалення, тариф був 20 гривень 34 копійки за кубометр, і став 34 гривні 28 копійок».   

Приблизно на 83 відсотки зросте в новому опалювальному сезоні  тариф на централізоване теплопостачання.

ВОЛОДИМИР ОНИШКІВ, заступник директора з економіки КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«Він останній сезон в нас вже був сезонним. Тобто, він діяв з дати початку до дати закінчення опалювального сезону і складав 8 гривень 12 копійок за квадратний метр. Зараз Комісія надалі продовжила сезонний тариф. Тариф став 14 гривень 88 копійок за квадратний метр опалюваної площі при оплаті під час опалювального сезону».

Відтак, якщо раніше обігріти, до приклад, двокімнатну квартиру у 48 квадратних метрів обходилось приблизно в 390 гривень на місяць, то в майбутньому коштуватиме майже 715.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top